Hoşlandığım kız beni konsere davet etti.

Bir yandan güldüm, bir yandan takdir ettim açıkça ne yapacağım yazmanı... Heyecanla yazmışsın belli.. Diğer taraftan da az biraz reklamın gibi olmuş ama 18 yaşında normaldir, o kadar çatlak su kaçırmaz.. Bazı tavsiyeler verebilirim ama kendi yolunu bulman en guzeli.. Tavsiye olarak sayılırsa, konserden önce muhakkak alkolün seni nasıl etkilediğini test et.. 2-3 50'lik Gold yuvarla mesela.. Olaki içmen gerekirse alkol sınırını bilmek işe yarar.. İki bira ile çakırkeyf olan, 3-4 bira ile dut olan var... Bir de hızlı içme alışana kadar.. Yanındaki insanla benzer şeyler iç, ya da senin içtiğinden teklif et..

Bir yandan güldüm, bir yandan takdir ettim açıkça ne yapacağım yazmanı... Heyecanla yazmışsın belli.. Diğer taraftan da az biraz reklamın gibi olmuş ama 18 yaşında normaldir, o kadar çatlak su kaçırmaz.. Bazı tavsiyeler verebilirim ama kendi yolunu bulman en guzeli.. Tavsiye olarak sayılırsa, konserden önce muhakkak alkolün seni nasıl etkilediğini test et.. 2-3 50'lik Gold yuvarla mesela.. Olaki içmen gerekirse alkol sınırını bilmek işe yarar.. İki bira ile çakırkeyf olan, 3-4 bira ile dut olan var... Bir de hızlı içme alışana kadar.. Yanındaki insanla benzer şeyler iç, ya da senin içtiğinden teklif et..
Evet abi ilk işim sizlere sormak oldu :)
Reklam işi kesinlikle aklımdan geçmedi. Gayet güzel tavsiyeler aldım hepinize çok teşekkürler destek için. Konu anı olarak kalır ama o şekilde bir reklam olayı hiç aklıma gelmedi. silinse bile tamamdır benim için. Ben sadece burada yaşımdan büyük, fazlasıyla iyi niyetli (gerçek hayatta tanıştığım insanlardan çok çok fazla) olan insanlar tanıdığım için samimiyet ile yazdım.

Teşekkürler.

Reklam işi kesinlikle aklımdan geçmedi. Gayet güzel tavsiyeler aldım hepinize çok teşekkürler destek için. Konu anı olarak kalır ama o şekilde bir reklam olayı hiç aklıma gelmedi. silinse bile tamamdır benim için. Ben sadece burada yaşımdan büyük, fazlasıyla iyi niyetli (gerçek hayatta tanıştığım insanlardan çok çok fazla) olan insanlar tanıdığım için samimiyet ile yazdım.

Teşekkürler.
Konser nerde nasıl bir yerde bilmiyorum ama burda genelde her konser çıkışı olay oluyor bir ara çevik kuvvet ayırmaya geldi 😂 Genelde bazı tipler olur durduk yere sebepsiz kavga çıkarıp dişisini etkilemeye çalışan o topa hiç girme gerekirse alttan al :)

Teşekkürler.

Fallen ( ismini bilmiyorum kusura bakma lütfen) şayet konu durursa, buluşma sonrasını yaz lutfen, merak ederim şimdi ben😉

Konser nerde nasıl bir yerde bilmiyorum ama burda genelde her konser çıkışı olay oluyor bir ara çevik kuvvet ayırmaya geldi 😂 Genelde bazı tipler olur durduk yere sebepsiz kavga çıkarıp dişisini etkilemeye çalışan o topa hiç girme gerekirse alttan al :)
Yok abi o nedir öyle, öyle bir durumda arkadaşımı korur uzaklastırırım.

Merhaba abilerim.
Elim ayağım titriyor şu an stajdan çıkarken yanıma gelip boşmusun diye sordu ve konsere davet etti.
Kim olduğunu bilmiyorum söyledi ama dinlemedim kim olduğunu.
Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum, ortamda alkol vs. var. Yaşım 18 ama daha önce kullanmadım da. Bir öneriniz varmı :D
Bu forumda açmak doğrumu bilmiyorum ama sizlere sormak istedim :)
Küçük ucuz bi hediye al bence küçük bi şey misket bile olabilir ( çocukluğumu yaşayamadım , daha doğrusu senle yaşamaya başladım sankii der roman yazarsın ) bu bi denenmiş bi örnektı o yaş aralığımda , alkol bi malibu ananas şöyle en en en hafif alkoldur bira ortamı değilse şayet , küçük beyaz papatya al bi küçük demet he kıza açılacağını belli etmek istemiyorsan yine al küçük çocuk satıyordu *abi son kaldı al evime gideyim * dedi dersin ordan da gözüne girersin yani küçük bi hediye ve çiçek cepte , konuşacağın konuları önceden bi düşün planla , muhabbet konser sırasında acilmazsa bi boşluk olursa boşluğu fazla uzatmadan o kafandaki konuları açarsın , he akşam da kesin evine bırak işte sen yukarı çık pencereden bak öyle gidiyim filan ordan da aklına girersin temiz bi ilişki alt yapısı hazır olur . Bide ben kendimden bi şey soyliyim en güzel aşk ilk aşkı insanın çünkü tek temiz sevebildiği o heyecanla o saflık ilk olan oluyor diğerleri ilk olanı unutma adına ilerliyor yada 2. Sini diğerleri hatırlamıyor bile şayet ilk saf duygularınla haraket edeceksen güven ver mutlu et sevdiğini çok az belli et küçük küçük gülerek filan bol sans🖒

Fallen ( ismini bilmiyorum kusura bakma lütfen) şayet konu durursa, buluşma sonrasını yaz lutfen, merak ederim şimdi ben😉
Tamamdır abla. Ben gerçekten sadece tavsiye ve açıkçası biraz cesaret almak için sordum ve iyi ki yapmışım. Forum ortamlarına yabancıyım, olur da kötü anlaşılırsam silerim konuyu ben ama sana yazacağım söz :)

Küçük ucuz bi hediye al bence küçük bi şey misket bile olabilir ( çocukluğumu yaşayamadım , daha doğrusu senle yaşamaya başladım sankii der roman yazarsın ) bu bi denenmiş bi örnektı o yaş aralığımda , alkol bi malibu ananas şöyle en en en hafif alkoldur bira ortamı değilse şayet , küçük beyaz papatya al bi küçük demet he kıza açılacağını belli etmek istemiyorsan yine al küçük çocuk satıyordu *abi son kaldı al evime gideyim * dedi dersin ordan da gözüne girersin yani küçük bi hediye ve çiçek cepte , konuşacağın konuları önceden bi düşün planla , muhabbet konser sırasında acilmazsa bi boşluk olursa boşluğu fazla uzatmadan o kafandaki konuları açarsın , he akşam da kesin evine bırak işte sen yukarı çık pencereden bak öyle gidiyim filan ordan da aklına girersin temiz bi ilişki alt yapısı hazır olur . Bide ben kendimden bi şey soyliyim en güzel aşk ilk aşkı insanın çünkü tek temiz sevebildiği o heyecanla o saflık ilk olan oluyor diğerleri ilk olanı unutma adına ilerliyor yada 2. Sini diğerleri hatırlamıyor bile şayet ilk saf duygularınla haraket edeceksen güven ver mutlu et sevdiğini çok az belli et küçük küçük gülerek filan bol sans🖒
Teşekkürler abi. Bileklik satılan yerlerden geçmeyi planlıyorum. Hoşuna gider belki bir bileklik hediye edebilirim başarabilirsem.

Ben de bir söz yazayım son cümlelerinizin hatrına
“Sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır, bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır.”

yav kız bi konsere akalım demiş, çocuğa evlenme teklif ettireceksiniz neredeyse... ahahhaa
Walla her kız arkadaşımla böyle başlattım bazısı 3 saat bazısı 2 yıl sürdü bu tip ilerleme her türlü yarıyor yani😂 bide mesela bi kitabın on sözü ne kadar etkileyiciyse devamını ona göre okur okuyucu , ama yazar onsözü güzel tutup okunmasını sağlıyorsa kitap 10 sayfada olsa olur 1000 sayfada😂

ohoooo, 18 olupta bi bira bilemi içmedin?. içki içilmez mi beeee, hele soğuk havada motor sürerken bi yandan viski içmek gibisi yok, sonra kafalar kıyak olunca motor üstünde sevişmek ayrı bi keyif zaten 👊😎🍻

Sonra trafikte 47 parçaya dağılarak ölünce suçlu araba süren oluyor. Keşke forumda böyle konu dışı başlıklar artsa da, bu denli makul bilgiler ve tecrübeler hep paylaşılsa.

Sakın Gold içme bayılırsın. İlk tuborg goldlar çıktığında lise sonda ege üniversitesi şenliklerinde 2 gold la sarhoş olmuştum. Tabii bünyeden bünyeye fark olur ama ilk alkol deneyimi için gold sert olur. Tavsiyem bira içmen ancak keyiflendiğini fark ettiğin bırakman olacaktır. Biran yarım bile kalsa daha fazla sakın içme. İyi eğlenceler.

Merhaba abilerim.
Elim ayağım titriyor şu an stajdan çıkarken yanıma gelip boşmusun diye sordu ve konsere davet etti.
Kim olduğunu bilmiyorum söyledi ama dinlemedim kim olduğunu.
Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum, ortamda alkol vs. var. Yaşım 18 ama daha önce kullanmadım da. Bir öneriniz varmı :D
Bu forumda açmak doğrumu bilmiyorum ama sizlere sormak istedim :)
Sevgili kardeşim avantaj sende ''niye'' dersen kız sana gelmiş belliki dikkatini çekmişsin kızın o yuzden barrios abiminde dediği gibi kendini hiç bozma ,kendini havalı veya karizmatık gosterecem diye gereksiz kasmalara sakın girme yüze göze bulaşma ihtimali çok fazla.
Çok ileri gitme çok geride durma ağır ağır yavaş yavaş seni tanımasını sağla kıza güven ver.
Kızın yanına gitmeden güzel duşunu al temiz ol deodorantını sık.Dişlere dikkat et.Saç için mümkünse kuafore at 5 lira biraz fön çektir.
BAKTIN OLMUYOR,DİNLEMİYOR SENİ ÇIKAR VUR MASAYA!!! :)
Şaka bi yana dediklerimi yap keyfine bak tadını çıkar ne güzel yaştır 18..

Geri