Hoşlandığım kız beni konsere davet etti.

Abi yaşlarımız o kadar yakın ki aynı yaştayız. Konser günü şekerli bir şeyler yeme, tuzlu besinler tüket mümkün olduğunca. Bence bir bira içmende sorun yok. Elinin ayağının dolaşması kişiden kişiye göre tatlılık-öz güvensizlik aralığında anlaşılabilir; kızın seni konsere davet edebilecek bir olgunlukta olduğunu düşündüğümde anlayışla karşılayacağına inanıyorum. Kimin konseri olduğunu bilmiyorsan şarkıları da bilmiyorsundur. Bilmediğin şarkıya kızla eşlik etmeye çalışmamanı öneririm. En olmadı nakaratı birkaç kere dinle, aklında tut nakaratta girersin yanık sesinle.

Son olarak bira içmeye yeltenirsen şişe değil de fıçı sipariş etmeni öneriyorum.

Dilerim çok güzel vakit geçirirsiniz, bol şans. *kıps*

bolca tuzlu ye, sonra için kurusun bolca su içmek zorunda kal ... konserde kızı bırakıp dakika başı tuvalete git :) .... tavsiyeler aldı başını gidiyor, çocukcağız lan ne yazmışlardı diye forumu düşünmekten kızı unutmasa bari.... :)

Hocam ben bootycall olduğunda hurma, romantik date olduğunda salamura palamut ile başlıyorum. Uygun mudur acaba?

bolca tuzlu ye, sonra için kurusun bolca su içmek zorunda kal ... konserde kızı bırakıp dakika başı tuvalete git :) .... tavsiyeler aldı başını gidiyor, çocukcağız lan ne yazmışlardı diye forumu düşünmekten kızı unutmasa bari.... :)
Hakikaten. Hiç bir başlığa doğru düzgün bir şey yazmayan, forumda varlığından haberdar olmadığım tipler bile burada bizimle "bilgeliklerini" paylaştılar. Eksik olsunlar, ne diyeyim.
Neyse ki Samed aklı başında birisi; buradaki her saçmalığı ciddiye alacak birisi değil, merak etmeyin 🤣

Merhaba abilerim.
Elim ayağım titriyor şu an stajdan çıkarken yanıma gelip boşmusun diye sordu ve konsere davet etti.
Kim olduğunu bilmiyorum söyledi ama dinlemedim kim olduğunu.
Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum, ortamda alkol vs. var. Yaşım 18 ama daha önce kullanmadım da. Bir öneriniz varmı :D
Bu forumda açmak doğrumu bilmiyorum ama sizlere sormak istedim :)

Dikkat et "abi" dedirtme kendine 😁

Herkese merhaba, güzel geçti konser.
Ama durumu pek analiz edemiyorum :)
Neyin ne olduğu konusunda fikrim yok bunu da zamanla anlarım diye düşünüyorum.
Herkese çok teşekkürler :)
( Zeytinyağı içmedim :) )
Ayrıca gitar çalarak kızları etkileme taktiğinin işe yaradığını o amaçla olmasa da anlamış oldum. :)

Son düzenleme:
Hakaret/Küfür/Tehdit/Saldırganlık/Küçümseme/Rencide edici ifade
Herkese merhaba, güzel geçti konser.
Ama durumu pek analiz edemiyorum :)
Neyin ne olduğu konusunda fikrim yok bunu da zamanla anlarım diye düşünüyorum.
Herkese çok teşekkürler :)
( Zeytinyağı içmedim :) )
Ayrıca gitar çalarak kızları etkileme taktiğinin işe yaradığını o amaçla olmasa da anlamış oldum. :)
paran yoksa yedirecek istersen virtüöz olsan nafiledir, aksi halde güzel bi hatun ne arasın tipsiz ve kendinden kısa bi mikrop kekonun veya tayt gibi pantolon giyip saçını kız gibi topuz yapan bi ibnenin yanında

Bu konuyu açarken aklımda olan ( bana kardeşi gözü ile bakan ) abi, ablalarımın fikrini almak ve biraz da samimi bir konu olacağı vardı ki öyle oldu :)
Bir kaç ay oldu foruma geleli ben ve gerçekten iyi insanlar tanıdım inanın destek kelimesini gerçekten öğrettiler bana.
Aynı zamanda vedikleri destek beni de etkiledi belki onların sayesinde bir nebze daha iyi bir insan oldum.
Onun dışında başlık altına mesaj geldiğinde, "merakınız ve desteğinize çok minnettarım" özelden yazdım, konu üstlere çıkıp baymasın diye.
İnternette bana yazılan herhangi bir şey kötü anlamda etkilemedi, etkilemez de.
Ama bu forumda ilk bir hafta da fark ettiğim şey bilgiye olan saygısızlıktı.
Ama ben bile tek tık ile görebiliyorum ki buna rağmen birilerine yardım etmeye, samimi ve saygılı olan insanlara her zaman öyle olmaya çalışmışlar.
Gerçekten forum yönetimi nasıl görmüyor bilmiyorum.
Ben de forum da sadece saygı duyduğum, sevdiğim insanların mesajlarına girmek ve tarihte geri gitmek için bulunuyordum.
Haliyle ben de gidiyor olacağım.
Fakat burada şuna deginiyorum.
Bu forumda ki fedakâr " benim için yazılan en ufak yazı, o kişinin benim için geri alamayacağı zamanı ayırması demektir. "
İnsanlar sayesinde bu forumu tanımış ve yeni kullanıcısı olmuş biriyim.
Onlar olmasaydı benim için Google da öne çıkmış, internet kafede bakıp çıktığım bir sayfa olurdu.
Unutmayın benim gibi giren ne kadar insan var ve bu insanlar sayesinde foruma bağlı kalıyorlar.
En azından bu mantığı kurup böyle değerli insanları kaybetmezdiniz yönetim olarak.
Hani demiştim ya, ilk bir hafta da bilgiye saygısızlık edildiğini gördüm diye.
Bu bir kullanıcı tarafından yapılmıştı. Ama yönetim olarak 10+ yıllık zaman ve bilgi ayırmış insanlara en büyük saygısızlığı siz yapmışsınız.
Ben burada sevgisini kazandığım insanlar ile bağımı asla koparmayacağım zaten.

Yakında kürt, laz, alevi sataşmaları da başlar ... saçı topuz ibne ne demek yaa.... oha diyorum. Hakikaten b*ku çıktı forumun.
Yalnız bakın sizin yaptığınız da yanlıştır. Yukarıdaki adam hakkında yorum bile yapmayacağım sizin yaptığınız yanlış onunkinin yanında devede kulak kalır.
Ama siz burada Alevi kelimelisini diğer ırk/köken isimleriyle birlikte sayarak bir ırk ismi gibi kullanmışsınız. Siyasilerin kullandıkları dilden kaynaklanan bir yanlışlık bu sizi pek de suçlayamam.

Yalnız bakın sizin yaptığınız da yanlıştır. Yukarıdaki adam hakkında yorum bile yapmayacağım sizin yaptığınız yanlış onunkinin yanında devede kulak kalır.
Ama siz burada Alevi kelimelisini diğer ırk/köken isimleriyle birlikte sayarak bir ırk ismi gibi kullanmışsınız. Siyasilerin kullandıkları dilden kaynaklanan bir yanlışlık bu sizi pek de suçlayamam.
Ayrımcılığa her şekilde karşıyım.... bilinçli bir sıralama değildi sadece günlük hayatta sıkça kullanılan bir tabir diye öylesine örnek diye yazdım. Yani aynı gruba sokmak için değil... pagan, zenci, işçi ya da aborjin, viking, komünist yazsam da olurdu.... bir şekilde ötekileştirilen herkes için anlamında. Benim için insan birdir ve tektir. Gerisi hayatın renkleri....

Son düzenleme:
Geri