İzmir Söz müzik hazır beste grubu oluşumu - İzmir

Merhabalar söz ve gitar ritm&soloları tamamlanmış ismime tasdikli eserlerim bulunmakta. Hem sahne performansı hem de grup üyelerinin fikirleri doğrultusunda tek parçalar şeklinde ya da demo albüm kaydı şeklinde kayıt alıp yayın aşamasına ilk adımımızı atacağımız arkadaşlar arayışındayım. Mutlaka tarz merak eden arkadaşlar olacaktır ben eserler için Türkçe Rock demeyi uygun buluyorum fakat heavy blues, punk, country, stoner rock, akustik soundlar esintili diyebilirim genel olarak. Eserlerde vokal, diğer gitarist arkadaşla ortak fikirlerimiz doğrultusunda şarkıya göre ritm veya solo gitarı ben üstlenmiş olacağım. Ekipman problemim var ama yavaş yavaş yoluna giriyor kısa süre içerisinde toparlanmış olurum şu an bir zoom g9.2tt prosesör, bir drive pedal ve orta halli bir washburn gitara sahibim :) soundları merak eden arkadaşlar için birkaç gün içinde altyapı örnekleri kaydedip paylaşmış olurum. Prosesörü yeni aldım ve çözmekle uğraşıyorum. İzmir'e yeni yerleştim iş seçme fırsatım olmadığı için şimdilik çok yoğun bir işte çalışıyorum telefona bakma fırsatım olmuyor gün içinde bu yüzden whatsapptan, bura üzerinden haberleşebilir veya akşam saatlerinde merhabalaşıp detayları konuşabiliriz. müzikle kalın. görüşmek üzere.
546 616 76 96