Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

efet okuldaydı film geldiğinde sınavlar yüzünden gidemedim memlekete gelinjede fırsatım olmadı neyse bi gün izlerim herhalde arkadaşım çok methetti ama nedense yinede pek ilgimi çekmedi onun yerine kill bill 2 yi tercih ettim hala tekrarr izlemek için çıldırıyorum süper bi film en iyi film müziği de bang bang diyebilirim

Filmi izlemedim..senaryosu ilginc gibi tabiki filmin nasil oldunu bilmiorum...ama Ashton Kutcherin oynamasi beni biraz teredütte soktu...niye böle birini oynattilar ki...belkide iyi oynamistir...neyse bi ara izlerim:)

AntiFa demiş ki:
Filmi izlemedim..senaryosu ilginc gibi tabiki filmin nasil oldunu bilmiorum...ama Ashton Kutcherin oynamasi beni biraz teredütte soktu...niye böle birini oynattilar ki...belkide iyi oynamistir...neyse bi ara izlerim:)

bende ilk basta Ashton Kutcher olayinda tereddut ettim ama guzel oynamis yani burdan anlasiliyoki Hollywood da bisuru iyi aktör var kötu filmler yapan...

film çok iyi, 2. yarıda ne kdr cozutsalarda :) zaman makinası diye de bir film vardı. adamın kız arkadaşı ölüyordu makina ile geri gidip kurtarmaya çalışıyordu tabiy bi işe yaramıyodu aslında geçmişi değiştiremememiz daha iyi.. o filmde de 2.yarı da cozutuodu yaratıklar fln..

o filme bayılıyorum ya ne atraksiyon var. ve herşey birbirine çok güzel bağlanmış. önce anlamıyosun o bıçak olayında falan sonra bi kaç geri dönüşünde bombayı etkisiz hale getirmek için bıçağı almak istediği anlaşılıyo falan güzel sahneydi....
bunun dışında filmi düşünürken o kadar çok teori ürettim ki biraz daha kafa patlatırsam kesin sıyırcam...

kurgusu iyi,biraz donnie darko kokan, bir sure sonra kendini tekrar eden ama yinede meraktan izlenen bir film.fekat cocukların bu kadar şiddet eğilimi içerisinde olması kötü.

zafersarhosu demiş ki:
UzaysIz demiş ki:
sonunda kızla çocugun yanyana gecip birbirlerine bakmamaları cok koymustu bana..
aynen ya :(
süper bir sahneydi ama,oldukça iyi bi son olmuş bence...
baba ben o sahnede birbirlerini tanirlar diye bekliyodum ama olmadi ya buraya sordum kimse cevap vermedi bu filmin bide yönetmenin versiyonu var o kötu sonla bitiyomus hemde cok köötu ben bulamadim izleyen varsa anlatirsa sevinirim...

Güncel sinemada nadir bulunabilen filmlerden.öyle ki top ten at ten ime koydum.:)kült.Başyapıt.
Ama filmin sonunu sevmek istemedim.O güzelim birliktelik olmalıydı ya:(

bu film cidden Ashton Kutcher yerine daha begenilen bi oyuncu olsaydi klasik filmler arasina girmisti benden söylemesi Ashton Kutcher cok nefret ediliyo ama cok iyi is yapmis bu filmde...

Geri