Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

1. film çok güzeldi ama 2. filmde açıkcası hayatımın en büyük dumurunu yaşadım keşke "kelebek etkisi" adını kirletmeselermiş :twisted: zaten yarısına gelmeden kapattım o derece feciydi yani 8O

1. filmi belki 7 kere izlemişimdir.başta sadece Asthon Kucher oynadığı için izlemek istemiştim fakat film sardı beni baya güzel...
2. filmin çıktığını şu anda öğreniyorum en kısa sürede izlemek isterim onuda :)

ilk film için dicek bişiy yok konu gerçekten orjinaldi film müzikleride oldukça güseldi ammmmaaaa 2ye gelince orada durr abi bu bir devam filmidir dimi ya bi ilk filmle bi bağlantı kurrr dimi kesker alaka 2.si leş bir filmdir 2.yi izlemeyinn arkdaşlar

kelebek etkisini hiç seretmemiş arkadaşlar için söölüorm sadece ilk filmi seredin bencede... ;) filmin konusu en etkili biçimde ele alınmışş-oyuncular(özellikle ashton kutcher eheheh :D ) yakışmış-kaç kere seyrettim hatırlamıorm :LOL: ikinciye gelince filmde harbi saçmalamışlar yani...ilk filmle ilgili bi iki sahne var o kadar...ki o da sanki bulunsun diye konmuşş gibi!! hele sonu offfff yaniii...resmen kopardıı :kafaat

nilloraska demiş ki:
gitmee..değmez yanii ;) tavsiye edende pek yok gördüğün gibi :D

doğru diyosun da bu kadar kötülemeye de merak ediyo insan :D
hani, ya çok güzel bi filmdi nası becermişler de bu kadar batırmışlar diye düşündüm bak şimdi :LOL:

dvd'si çıktı mı filmin bilginiz var mı?hani sinemaya gitmem de bari bi bakıveririm nasıl becermişler diye :D

önümüzdeki 2 günkü sınavlarım geçsin hemen kiralayıp izleyim.sonra izlemeyen arkadaşları da ben meraklandırırım :D

bu arada eğer başrol(Asthon Kucher) değiştiyse kira parası da vermeyim boşa :)

oyuncuların hepsi değişmiş kiii... :roll: ünlü bile deil hiçbiri.. :p artık seçim sana kalmışş valla...ii düşünn... :D izlersende yorumlarnı bekleris ehehheh.... 8)
sınavlarda da başarılar bu arada... ;)

birrincisine bayılmıştım genelde 2nciler güzel olmuo ama yinede izledim..güzeldi ama biraz değişik bişiler aradım bulamadım..sadece oyuncular değişik herşey aynı..yinede güzel..

nilloraska demiş ki:
oyuncuların hepsi değişmiş kiii... :roll: ünlü bile deil hiçbiri.. :p artık seçim sana kalmışş valla...ii düşünn... :D izlersende yorumlarnı bekleris ehehheh.... 8)

az önce 2.filmi izledim,sonunda :) tam "o kadar da kötü değilmiş,hani en azından can sıkıntısına izlenir" diye düşündüğüm sıralarda-ki sonlarına doğruydu- yok artık yuh dedirtecek sahne geldi ve o an kelebek etkisi 2, benim için bir daha izlemeyeceğim filmler arşivine kaldırıldı.

nilloraska haklıymışsın ;) izlemesem de olurmuş ama en azından merakım gitti :D

Geri