Evde ses açamama sorunu

Merhaba arkadaşlar konu açmak için ilk defa katıldım aranıza amfim eski ibz10g öncelikle sorunum volume potunu çok kısık açmak zorunda kalıyorum komşulardan dolayı, bundan dolayımıdır bilmem tonlar aşırı berbat ve kötü geliyor bana aşırı sıkıcı Bi durum oldu benim için bişeyler çalasım gelmiyor. Normal telefon kulaklığını amfiye bağladığımdada dahada kötü Bi ses veriyor sizden tavsiye istiyorum amfiyi satıp ikinci el ucuz yollu bir prosesor ve yine ucuz referans kulaklık alsam o amfide alacağından daha iyi tonlar alabilirmiyim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 300 dolar diyor hemde türkiyede yok sanırsam ürün benim fiyat skalam 500 600 :) elimdeki bu paraya ne yapabilirim amfiyi satıp ikinci el iyi kötü Bi prosesor ve kulaklık mı alıyım yoksa düzgün Bi referans kulaklık mı alıyım amfiye bağlamak için

Hocam 300 dolar diyor hemde türkiyede yok sanırsam ürün benim fiyat skalam 500 600 :) elimdeki bu paraya ne yapabilirim amfiyi satıp ikinci el iyi kötü Bi prosesor ve kulaklık mı alıyım yoksa düzgün Bi referans kulaklık mı alıyım amfiye bağlamak için
Referans kulaklık bir işinize yaramaz onda anlaşalım sizin yerinizde olsam katana mini kovalarım

İkisini denemedim yanyana youtube bakın isterseniz
Peki hocam bilgili birine benziyorsun bende squier affinity var daha 1 ay önce aldım gitarı aldıktan sonra farkettim ki çaldığım tarz tamamen Rock Hard Rock ve azda olsa metal bu gitarın köprü manyetiğinr azteck marka single boyun humbucker taksam istediğim tarza ulaşabilir miyim yoksa cort cr250 lp kasa gitarı beğeniyorum onla takaslamaya mı çalışıyım

karar vermişsiniz ama okuyan başkaları da vardır. lambalı amfi aman diyim ses sorunu varsa. hughes and kettner 18 tubemeister vardı bende. arkasında watt ayarı var 1w alıyordum en düşük seviyeye. volume potunu azcık açıyordum oda inliyordu yine de. transistör ya da yarı lambalı amfiler daha iyi çözüm sesden dolayı problem oluyorsa.

karar vermişsiniz ama okuyan başkaları da vardır. lambalı amfi aman diyim ses sorunu varsa. hughes and kettner 18 tubemeister vardı bende. arkasında watt ayarı var 1w alıyordum en düşük seviyeye. volume potunu azcık açıyordum oda inliyordu yine de. transistör ya da yarı lambalı amfiler daha iyi çözüm sesden dolayı problem oluyorsa.
Amfiden amfiye bu olay değişiyor olabilir mi? Bende 7 watt Bassbreaker var. Evde kullanıyorum ve çok memnunum. Ses seviyesini istediğim gibi ayarlayabiliyorum.

Geri