Vox Ac2 RV arıza yardım

Merhaba,

Kendime yeni bir mini Vox ac2 Rv elektro gitar amfisi aldım ancak şaşırtıcı bir şekilde en üst (kalın) tele dokunduğumda ses ayarı en yüksek seviyedeyken amfi birden takılıyor ve siren sesi gibi hiç durmayan yüksek bir cızırtı çıkartıyor. Diğer amfim de böyle bir problemim yok neden kaynaklanıyor olabilir.

Yardımlarınız ve bilgi paylaşımınız için teşekkürler.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
adaptör çıkmadı kutusundan sadece pille kullandım ilk gün sorunu yüksek sesle test etmedim şimdi farkettim mode ayarını birden üçe geçirirkende aynı sorunu veriyor

adaptör çıkmadı kutusundan sadece pille kullandım ilk gün sorunu yüksek sesle test etmedim şimdi farkettim mode ayarını birden üçe geçirirkende aynı sorunu veriyor
Valla abi bir şey diyemeyeceğim bazen büyük gözüken sorunlar ufak şeylerden kaynaklanıyor. Bi pilleri değiştirip mümkünse adaptör ile denersen en azından seçenekleri azaltmış olursun :/ Kendi fikrimce uzaktan kimse size yardım edemez gibi görünüyor 2.el değilse garanti yolu gözüküyor gibi. İyi akşamlar dilerim.

:) bende tam pilleri değiştirdim akşam akşam moralim bozulmuştu çok teşekkürler ama piller azaldı diye böyle korkutucu bir ses çıkarması normal mi

:) bende tam pilleri değiştirdim akşam akşam moralim bozulmuştu çok teşekkürler ama piller azaldı diye böyle korkutucu bir ses çıkarması normal mi
Valla abi şimdi ben çok elektronik konulara hakim değilim ama belki piller yetersiz geldiği için asıl çıkacak ses pil eksikliğiden başka bir şeye dönüşüyordur falan diye teori ürettim :) benim başıma gelse ne yaparım diye düşünüyorum öyle yazıyorum :)

Son düzenleme:
Yok
Valla abi şimdi ben çok elektronik konulara hakim değilim ama belki piller yetersiz geldiği için asıl çıkacak ses pil eksikliğiden başka bir şeye dönüşüyordur falan diye teori ürettim :) benim başıma gelse ne yaparım diye düşünüyorum öyle yazıyorum :)

Yeni bir şeyle karşılaşınca insan şaşırıyor ne yapacağını bu işlerde bende çok yeniyim

Geri