İzmir İzmir'de Metal türünde grup oluşumu, Vokal aranıyor.

1-Bu projedeki temel amaç müzikal gelişim ve müzikten zevk almaktır.
2-Biraz istek ve süreklilik gereklidir, yeterli vakti ayırmalısınız.
3-Tür konusuna çok takılmayın, kolay söylenebilen şarkılardan başlarız, vokalist kendini geliştirdikçe zorlara geçeriz. Grup üyelerinin ortak isteğini bulur o yöne gideriz.
4-Brutal/Scream vokal olsa çok güzel olur tabiki ama malesef pek bulunmuyor. Temiz ses ile de oldukça sağlam metal yapılabilir.
5-Şimdilik sahne planı yok. Ben Ege Üni.'de okuyorum.

Vokal olmasa da elektro gitar, bas gitar, bateri çalan arkadaşlar mesaj atabilirler. Hali hazırda ara sıra tüdyoya gittiğim arkadaşlarım var. Grubu vokali bulduğumda toplayacağım kendi arkadaşlarımdan, o sebeple vokal gibi diğer mevkilere(gitar, bas, bateri) de alım vardır. Boş vakti olan arkadaşlar olursa iyi olur.

Kişisel müzik zevkim oldschool metalcore, isveç death metal, thrash, groove, biraz prog, biraz djent, biraz heavy metal. Her şeyden biraz :)
Ortak birşeyler bulur onları çalarız stüdyoda.

Son düzenleme:
İlk stüdyoyu geçici bir vokalle yapacağız. Hala vokal yapacak, bas gitar çalacak arkadaşlar arıyoruz, ilan geçerlidir.
Metallica ve Ghost coverı yaparak başlıyoruz ilk stüdyoda herkes biliyor diye.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler