İzmir İndie ve Alternatif Rock Sahne , Beste ve Proje Grubu (Kontrtenorum)

Yaklaşık 5 aydır hastalığımdan ötürü şarkı söyleyemiyordum ancak hastalığımı atlattım ve toparlanma sürecindeyim. Aynı problemi tekrar yaşamamak için yaklaşık 6 ay daha müziğe geri dönemeyeceğim. Ses yapısı itibariyle bu ülkede parmakla gösterilecek ender ses yapılarından biriyim ses aralığım 4 oktavdır ve şarkı içinde net 3.5 oktavdan fazla kullanırım. Ses rengim de gayet özgün ve çok yönlüdür. Bu ilanı şimdiden verme sebebim planlı davranmak ve beraber çalışacağım insanlarla şimdiden bir yol çizmek. Yıllardır kendimi İndie , Alternatif Rock ve Ballad müzik türleri üzerinde beste yapmak konusunda geliştirmeye çalışıyordum ki artık net bir şekilde hazır olduğumun farkındayım. Sesim , yaptığım müzik tarzı ve bestelerim itibariyle piyasa da yer edineceğime dair hiçbir şüphem yok.
Ben piyano çalıyorum ama grupta benim yerime klavye çalan bir arkadaş olursa tadından yenmez.
Tek tabancayım şuanda ve katılmak isteyen dostları beklerim.
Aranje konusunda da gayet iyiyimdir.

Not : Şu ayrıntıdan özellikle bahsetmek isterim ki bir grup adı altında değil de yanımda çalacak beraber el ele ilerleyeceğim dostlar aramaktayım. Egosu ve ticari kaygıları olan insanlar yüzünden yıllarca
yalnız çalıştım lütfen ticari kaygılardan önce gerçekten müzik yapmak isteyen insanlar gelsin.

İlgilenenler için instagram hesabım : serhaterdeem
Whatsapp : 0553 641 52 82

Sesimi merak eden arkadaşlar için :