Satılık Roland Cube 20XL

Takasa
Kapalı
Fiyat
800
Para Birimi
TL

Roland'ın epey eski bir modeli ama kendi çapında bir klasiktir. Sonradan çıkan Cube, Cube GX, MicroCube gibi pek çok modeli kullandım, hiçbiri bunun tadını vermedi. Benim ilk aldığım amfilerden biriydi ve epey kullanmış ve satmıştım. Yıllar sonra bunu görünce eski günlerin hatırına tekrar aldım. Ben ikinci sahibiyim. Ara sıra nostalji olsun diye çaldım ama açıkçası Katana, TVP vs bir sürü amfi varken çok da sıra gelmiyor.

Eksiği, aksayanı yok, sapasağlam çalışıyor. Yılların amfisi o yüzden çok aşırı titizseniz içinde hoparlörün kasaya yapıştığı yerler azcık tozlu filan gibi kusur bulabilirsiniz ama genel itibariyle temiz ve sorunsuz diyebilirim. Yaşına rağmen piyasadaki pek çok ufak giriş seviyesi amfiden çok daha iyi diyebilirim. 8 inch biraz hacimsiz gibi gelse de modellemeleri oldukça başarılı ve sesi gümbür gümbür. Power squeeze özelliği de yıllar öncesinin inovasyonudur, Katana daha yeni kullanıyor o işi. Extreme modunda gain en sondayken bile hışırtı, gürültü sıfır.

Fiyat sondur, pazarlık, takas yoktur.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler