Video montajı

Herkese merhaba,
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Bu platform uygun olmayabilir lakin, bu kadar genç ve genç beyinleri bir arada bulabileceğim başka bir yer bilemedim
Cep telefonuyla çekilen videoları montajlayip ınstegram'a yüklemek istiyorum.
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum
Fakat bir türlü kullanılması basit bir uygulamaya yada programa rastlamadim
Dükkana gelen arkadaşlarımıza danışıyorum.
Ya mac, iphone telefon al diyorlar yada iyi bir dijital fotograf makinası
Atölye ve mağazada fotoğraf için bir yer ayarlamamiz şuan için mümkün de degil ne yapacagimi şaşırdım.

Telefonlarımız samsung S8 ve edge 7
Laptop : lenova yoga

Yardimci olursaniz cok memnun olurum.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba,
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Bu platform uygun olmayabilir lakin, bu kadar genç ve genç beyinleri bir arada bulabileceğim başka bir yer bilemedim
Cep telefonuyla çekilen videoları montajlayip ınstegram'a yüklemek istiyorum.
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum
Fakat bir türlü kullanılması basit bir uygulamaya yada programa rastlamadim
Dükkana gelen arkadaşlarımıza danışıyorum.
Ya mac, iphone telefon al diyorlar yada iyi bir dijital fotograf makinası
Atölye ve mağazada fotoğraf için bir yer ayarlamamiz şuan için mümkün de degil ne yapacagimi şaşırdım.

Telefonlarımız samsung S8 ve edge 7
Laptop : lenova yoga

Yardimci olursaniz cok memnun olurum.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayar için basit olarak movie maker her zaman favorim olmuştur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim, peki bazı sesleri nasıl kısarım.
Videoyu çekmeye başlamışım herşey gayet güzel gidiyor 😊 fakat dükkan telefonu caliyor Dolayisyla o ses videoda duyuluyor sadece o kısmın sesini kısmam mümkün mü?
Teşekkür ederim
Videoyu önce bölüp, sonra böldüğünüz kısmın sesini düşüreceksiniz. Diğer kısımları da yükseltirsiniz.
Ben basit işlemler olacak diye telefon programı önerdim fakat eğer video düzenlemeyle ciddi ciddi uğraşacaksanız, o iş telefonla işkence olur. Da vinci resolve ücretsizdir. Onu bilgisayara kurup birkaç tutorial izlerseniz daha iyi sonuçlar çıkar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoyu önce bölüp, sonra böldüğünüz kısmın sesini düşüreceksiniz. Diğer kısımları da yükseltirsiniz.
Ben basit işlemler olacak diye telefon programı önerdim fakat eğer video düzenlemeyle ciddi ciddi uğraşacaksanız, o iş telefonla işkence olur. Da vinci resolve ücretsizdir. Onu bilgisayara kurup birkaç tutorial izlerseniz daha iyi sonuçlar çıkar.

Çok teşekkür ederim yardımlariniz icin

Geri