Ses kartı seçimi (jenerasyon 3 focusrite ve steinberg)

Merhabalar. Yakın zamanda ses kartı almayı düşünüyorum. Önceleri Steinberg UR22 ve Focusrite Scarlett 2i2 2. jenerasyon arasında kalmıştım. Fakat daha sonra gördüm ki bu modellerin 3. jenerasyonları da çıkmış durumda. Steinberg UR22C diye bir model çıkartmış, henüz Türkiye'de yok. Focusrite ise 2i2 gen3 şeklinde yeni bir model çıkartmış bu da Türkiye'de satılmakta.

Dolayısıyla sorum ve sorunum şu; bu ses kartları arasında tercih edebileceklerim Steinberg UR22 , Focusrite Scarlett 2i2 Gen3 gibi duruyor. 2. ve 3. jenerasyonların arasında büyük bir fark var mı almak ne kadar mantıklı. Ve bu durumda hala Steinberg UR22 mi almak mantıklı. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

UR22mkii ile C arasında tabiki biraz fark olacaktır fakat ev kullanımında fark edilmez bile bunlar. Nihayetinde giriş seviyesinde kartlar ikisi de.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
UR22mkii ile C arasında tabiki biraz fark olacaktır fakat ev kullanımında fark edilmez bile bunlar. Nihayetinde giriş seviyesinde kartlar ikisi de.
peki UR22 mkii ve Focusrite 2i2 3. jenerasyon arasında tercih yapmak gerekirse hangisini tercih ederdin? Eğer focusrite'ın 3. jenerasyonu olmasaydı steinberg'i alacaktım tereddütsüz bi şekilde ama 3. jenerasyon olduğu için kafamı karıştırıyor.

Geri