Gitarım ne kadar eder?

Merhaba arkadaşlar. Elimde ibanez s520ex gitar var hardcase ve tremolo kolu var. Gitar cok temiz evden çıkmadı desem yalan olmaz. 2009 yılında forumdan karahan karaloğlu'ndan almıştım bilen vardır eskilerden. Gitarda sh8 invaider ve dimarzio humbucker manyetik var tam metal gitari yani. Strat tele tarzı gitar almak için satmayi düşünüyorum. Piyasadan cok uzagim sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Takas mi satmak mi mantıklı? Ayrıca gitara ne kadar değer bicmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar. Elimde ibanez s520ex gitar var hardcase ve tremolo kolu var. Gitar cok temiz evden çıkmadı desem yalan olmaz. 2009 yılında forumdan karahan karaloğlu'ndan almıştım bilen vardır eskilerden. Gitarda sh8 invaider ve dimarzio humbucker manyetik var tam metal gitari yani. Strat tele tarzı gitar almak için satmayi düşünüyorum. Piyasadan cok uzagim sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Takas mi satmak mi mantıklı? Ayrıca gitara ne kadar değer bicmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Piyasa çok kötü durumda. Ama acelen yoksa 1700-1800 altına verme derim. Tabii eğer gitar dediğin kadar iyi durumdaysa.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Zaten 1500 civari falan piyasasi varsa satmam durur. 10 yıllık gitar ama bu manyetiklerde gitar bulamam daha sonra. Daha ucuz yollu bi strat ya da tele alayim bu kalsin o zaman

Bende de bir tane Kore yapımı S520EX var. Yanlış hatırlamıyorsam sıfırına 2010 yılında 1000 TL civarında para ödemiştim. Değeri çok düştüğü için satmıyorum, kullanıyorum da.
Acil bir durum yoksa bence hiç satmayın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlardan sonra ben de öyle düşünüyorum. Mex. Fender falan alayim diyordum ama bu gitar dursun pasifica falan alirim artik yanina. Manyetikler 1.300 tl civari olmus zaten satsam da içime sinmez artık

Geri