Hoparlör arızası acil

Arkadaşlar merhabalar, benim için manevi değeri çok yüksek olan bir hoparlörüm var 9v girişli.kardeşim gizli gizli biraz kurcalarken 9v yerine bir 220v adaptörünü bağladığı için hoparlör çalışmıyor.Şimdi ben bunu nereye yaptırabilirim, tahmini ne kadar tutar?
Bilen biri acil yardımcı olursa çok sevinirim.normal bir elektrikçi yapabilir mi acaba?

Arkadaşlar merhabalar, benim için manevi değeri çok yüksek olan bir hoparlörüm var 9v girişli.kardeşim gizli gizli biraz kurcalarken 9v yerine bir 220v adaptörünü bağladığı için hoparlör çalışmıyor.Şimdi ben bunu nereye yaptırabilirim, tahmini ne kadar tutar?
Bilen biri acil yardımcı olursa çok sevinirim.normal bir elektrikçi yapabilir mi acaba?

İstanbul da güney iş hanı içerisinde şerafettin abi var o bu işlerin tamircisi bir de küçükçekmece de safir ses var o da bu işlerin tamircisi okmeydanı nda dtl var hamidiye de asimetrik in teknik servisi var size neresi uygunsa oraya götürün tahminim trafo arızasıdır işini iyi bilen bir elektrikçi de bunu çözebilir ancak sıkıntı amfi katı yerine hoparlördeyse elektrikçi çözemez

Geri