Ben, bir müzisyen.

Merhaba. Yeni bir üyeyim ve bir rock severim ama yaptığım müzik tam olarak rock değil. Rock dallarından sayılayacak bestelerimde var. Sizlere yaptığım bestelerimi göstermek ve de yorumlarınızı (özellikle yapıcı yorumları) almak istedim.

Öncelikle kendi müzik kariyerimden bahsedecek olursam, 8 yıldır bir şeyler üretmeye çalışan biriyim. Bu yolda kendimi eğitmeye ve geliştirmeye çabalıyorum. Dinleyeceğiniz tüm müziklerin vokal kayıtları Samsung Note 3'ten yapıldı. Neden böyle bir çılgınlık derseniz? Parasızlık diyebilirim. Yeni bir ekipman aldım ama lanet olası dip ses yüzünden tüm hayallerim ve param suya düştü. Bu yüzden ben azimle, elimde geleni en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyorum. Aslına bakarsanız bu imkanlara göre kaliteli işler yaptığımı düşünmeden edemiyorum. Bu aralar motivasyonumun gittikçe kırılmaya başladığını fark ediyorum. Aslında bahsetmek istediğim çok konu var. Burada ajitasyon yapmakta pek istemiyorum ama yorum yaparken bu yukarıda bahsettiğim durumları göz önüne almanızı istedim.
Yorumlarınız benim için çok önemli, gelişimim için. Bu yüzden dost acı söylesin.

Sizlere bırakacağım üç bestem olacak, şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

1.Müptezelin Sitemi - Çağrı Yıldırım

2.Özgürlük Manifestosu - Çağrı Yıldırım

3.Ben Orada Değilim - Çağrı Yıldırım

Ben de begendim, basarilar. Ilk sarkinda surekli tekrar eden rif personal jesus ' i cok andiriyor, sarkinin alakasi yok ama bu rif surekli tekrar ettigi icin ister istemez surekli personal jesus akla geliyor, yada en azindan bana oyle oldu diyelim. Tekrar basarilar dilerim.

Merhaba. Yeni bir üyeyim ve bir rock severim ama yaptığım müzik tam olarak rock değil. Rock dallarından sayılayacak bestelerimde var. Sizlere yaptığım bestelerimi göstermek ve de yorumlarınızı (özellikle yapıcı yorumları) almak istedim.

Öncelikle kendi müzik kariyerimden bahsedecek olursam, 8 yıldır bir şeyler üretmeye çalışan biriyim. Bu yolda kendimi eğitmeye ve geliştirmeye çabalıyorum. Dinleyeceğiniz tüm müziklerin vokal kayıtları Samsung Note 3'ten yapıldı. Neden böyle bir çılgınlık derseniz? Parasızlık diyebilirim. Yeni bir ekipman aldım ama lanet olası dip ses yüzünden tüm hayallerim ve param suya düştü. Bu yüzden ben azimle, elimde geleni en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyorum. Aslına bakarsanız bu imkanlara göre kaliteli işler yaptığımı düşünmeden edemiyorum. Bu aralar motivasyonumun gittikçe kırılmaya başladığını fark ediyorum. Aslında bahsetmek istediğim çok konu var. Burada ajitasyon yapmakta pek istemiyorum ama yorum yaparken bu yukarıda bahsettiğim durumları göz önüne almanızı istedim.
Yorumlarınız benim için çok önemli, gelişimim için. Bu yüzden dost acı söylesin.

Sizlere bırakacağım üç bestem olacak, şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

1.Müptezelin Sitemi - Çağrı Yıldırım

2.Özgürlük Manifestosu - Çağrı Yıldırım

3.Ben Orada Değilim - Çağrı Yıldırım

Bence müzik müthiş, özellikle sesinizin tonu çok iyi. Kulak tırmalayan tek şey bazı uyumsuz sözler. Şarkı sözleri hiç uyumlu değil ve bazıları sanki zorla o aralığa sıkıştırılmıl hissiyatı veriyor. Onun dışında ses kalitesi ve müzik tarzınız bir hayli yeterli👍

Selamlar,

Ben de şarkılarınızın güzel olduğunu düşünüyorum.

"Bu aralar motivasyonumun gittikçe kırılmaya başladığını fark ediyorum."

Bu cümleyi çok insandan duyuyorum. Ve biraz kızıyorum, çünkü yeterince emek vermiş, sorunları çözmek için yeterince uğraşmamış oluyorlar. Olsalardı, problem çözülürdü.

Yaşadığınız şeyler; örneğin dip gürültüsü gibi sorunlar herkesin yaşadığı, her gün olan sorunlar. Benim evimde de var. İstediğim kadar temiz kayıt alamıyorum çünkü geliyor elektrik gürültüsü ve amfiler tarafından yükseliyor. Ancak bu benim ekipmanımın çöpe gittiği anlamına gelmiyor. Ondan nasıl daha temiz, daha iyi bir ses alabileceğimi öğrenmem gerektiği anlamına geliyor.

Bu yol boyunca her gün başka bir sıkıntı karşımıza çıkıyor/çıkacak. Hiç beklemediğiniz anda, beklemediğiniz bir yerden gol yiyeceksiniz. Bunlarla savaşmalı ve aşmayı öğrenmeliyiz. Ancak bu şekilde başarılı olunabileceğine inanıyorum.

Bu sorunları, problemleri 20 yıldır o kadar çok yaşadım ki artık aklım hep yedek planlarla çalışmaya başladı. Benim için kötü görünen bir şey gerçekleşmiş bile olsa, onu nasıl avantaja çevirebileceğime bakıyor ve genellikle çevirebiliyorum. Ya da bir problemi çözene kadar kapanıyorum, araştırıyorum, onun üzerine gidip çözüyorum. Size de aynısını öneririm.

Kayıtlar ,dinleyiciye sesini duyurman için yeterli kalitede. Bence en büyük zorluk hepimiz için " tanıtım " . İnsanlara ulaştırabilmek işin en zor yanı.

Başarılar.

Geri