İstanbul Amator bir grup uyeleri ariyorum.

Merhaba arkadaslar.:) Tecrubem yok ama Amator bir grup kuralim istiyorum.Herhangi bir enstrüman calmiyorum vokallik yapabilirm ve enstrüman calabilen ve ayni zamanda vokallik de yapabilecek bir erkek arkadas olursa daha uygun olur.Ne caldiginizi belirtirseniz zaten toparlanabiliriz diye umuyorum.(Normalde istanbul da ikamet ediyorum ama bi kac ay istanbulda bulunamayacagim.Belirtmek istedim.Bu arada 23 yasindayim. )

20 yaşındayım, başta bas gitar olmakla beraber akustik ve elektro da çalıyorum. bas bariton olarak vokal de yapıyorum. bas gitarıma güveniyorum

25 yaşındayım istanbulda oturuyorum. Amatör olarak müzikle uğraşıyorum ve akustik gitar çalmaktayım. Vokal olarak iyi sayılırım. Eğer grubunuzda düşünürseniz bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. 05384158491

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladim. Avrupa mi Anadolu yakasinda misiniz.?iletisime gecebiliriz belki suan Istanbul da degilim ama siz isterseniz 3 ya da 2 kisi sanirim tanisabilirsiniz diger arkadas no sunu birakmis gerci burda aktif degil galiba

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim suan instagramim aktif degil Istanbula subat sonu gibi gelicem size ulasirim konusuruz sonra bende gelip sizinle gorusmek isterim.Musait oldugunuzda

Evet ben de o yuzden biraz gec yazdim ama olucak gibi degilmis.😅Süreci bi atlatabilirsek sagsalim...Herşeyde bir ertelenme durumu oldu dolayısıyla napalim simdilik kismet:)

Merhaba arkadaslar.:) Tecrubem yok ama Amator bir grup kuralim istiyorum.Herhangi bir enstrüman calmiyorum vokallik yapabilirm ve enstrüman calabilen ve ayni zamanda vokallik de yapabilecek bir erkek arkadas olursa daha uygun olur.Ne caldiginizi belirtirseniz zaten toparlanabiliriz diye umuyorum.(Normalde istanbul da ikamet ediyorum ama bi kac ay istanbulda bulunamayacagim.Belirtmek istedim.Bu arada 23 yasindayim. )
Merhaba ben klavye çalıyorum 5 yıllık emeğim var kendime ait orgum var WhatsApp dan yazarsanız hızlı dönüş yaparım 0553 865 60 85 orta Karadeniz tarafı çalıyorum bizim yöre tokat olduğu için

Geri