Bas gitar içi hardcase tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, sx bas gitarım için hardcase almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirm.
Gitarım:SX SJB62 OWH Bass Gitar | doremusic
Ashton PLAT500B ABS Bas Gitar Çantası | doremusic
Ashton APCBS Bass Gitar Hard Case | doremusic
Ashton APCBR Rectangular Bas Hard Case | doremusic
Ashton MCB100 Bas Gitar Hard Case | doremusic
Ashton MCB500 Bas Gitar Hard Case | doremusic

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben biraz sakar bir insanım kılıf ile gitarı taşırken, saklarken çok sorun yaşıyorum, internetten ve çevremdeki müzik marketlerden gigbag baktım fakat çoğu ince ve pek hoşuma gitmedi, gönderdiğim linklerdeki fiyat aralığı benim için problem değil, daha önce hardcase kullandım benim için daha rahat oluyor, teşekkürler

Hocam selamlar,

Klasik gitarım için Kinglos markalı bir gigbag kullanıyorum gayet memnunum bir kaç kez gitarı bir yerlere çarptırdım hiç zarar görmedi. Muhakkak bass için olanlar da vardır. Hard Case biraz ağır olduğu için sıkıntı yaratabilir taşırken falan birde hard caseler için sırta asma gibi bir imkan çoğu modelde olmuyor diye biliyorum (belki yanlış biliyorumdur), Gigbag alırsanız sırtınızda da taşıyabilirsiniz. Önerim Gigbag almanızdan yana.

Esenlikler dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler, gigbag almaya karar verdim, bahsettiğiniz markaya ve benim gönderdiğim linkteki ürünü inceleyip ikisinden birini alıcam.

Geri