Schecter Damien Platinum 6 (FR'suz) hakkında düşünceleriniz neler?

Metal/Hard Rock çalmak istiyorum. Schecter'ler çoğunlukla kullananları memnun bırakan bir marka, fiyat/performans açısından çok beğeniliyor özellikle. Damien Platinum 6 incelediğim zaman çok hoşuma gitti maalesef elime alıp deneme imkanı bulamadım. EMG 81/85 manyetikler bulunduruyor ve bu gitarı alırsam ne gibi avantaj/dezavantajlarım olur? 81/85in fazlasıyla karanlık tonlar içerdiği söyleniyor açıkçası geniş bir ton yelpazesi istiyorum. Kullanıp da memnun kalan/kalmayanlar yorum yaparsa sevinirimm

Gitar hakkında değilde, 81-85 hakkında yorum yapacağım.
"Karanlık" kelimesi çok göreceli. Ama şu ana kadar bu manyetiklere karanlık diyeni hiç duymadım. Kendi gitarımda var bu ikili ve bana kalırsa sesleri gerçekten tiz. Metal müzik çok iyi manyetikler, yüzüstü bırakmazlar. Ama clean tonları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitar hakkında değilde, 81-85 hakkında yorum yapacağım.
"Karanlık" kelimesi çok göreceli. Ama şu ana kadar bu manyetiklere karanlık diyeni hiç duymadım. Kendi gitarımda var bu ikili ve bana kalırsa sesleri gerçekten tiz. Metal müzik çok iyi manyetikler, yüzüstü bırakmazlar. Ama clean tonları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Clean tonları için yapılan yorumlar beni biraz ikilemde bırakıyor açıkçası. Teşekkürleerr

Geri