PRS Custom 24 ile metal çalabilir miyim?

Gitar humbucker manyetikli. Daha alacağınız gitarın manyetiğinin ne olduğunu bilmiyorsunuz 5000 lirayı bilginizin olduğu alanlara harcayın.

Linkteki gitar PRS SE Custom 24, maalesef Do-Re hala siteyi adam akıllı yönetemiyor. Belirtildiği gibi single değil, humbucker manyetikli. Bu gitar ile pek çok tarzı çalabilirsiniz, PRS gitarlarının en büyük avantajlarından birisi de budur. Bununla birlikte madem 5.000 TL, uzakdoğu üretimi bir gitara verebileceksiniz, size tavsiyem, başlangıç terimlerini, gitar parçalarını ve ne işe yaradıklarını, amplifikatör, pedal vs konularını araştırmanızdır.

İlk defa gitar aldığını zannetmiyorum pek. Eğer ilk defa aldığın konusunda ısrarcı isen bi doktora görün bence. Sonuçta amfiyi karşına alıp seyretmedin herhalde.
Amfimi ve eski gitarımı ders aldığım hoca bizzat kendisi önermiş ve ücreti verdiğim gibi almıştı kast ettiğim şey benim kendim bir gitarı bizzat kendim almam. İnsanların açıklarını aramaya veya onlara laf sokmaya çalışmak yerine başka hobiler edinebilirsin

Linkteki gitar PRS SE Custom 24, maalesef Do-Re hala siteyi adam akıllı yönetemiyor. Belirtildiği gibi single değil, humbucker manyetikli. Bu gitar ile pek çok tarzı çalabilirsiniz, PRS gitarlarının en büyük avantajlarından birisi de budur. Bununla birlikte madem 5.000 TL, uzakdoğu üretimi bir gitara verebileceksiniz, size tavsiyem, başlangıç terimlerini, gitar parçalarını ve ne işe yaradıklarını, amplifikatör, pedal vs konularını araştırmanızdır.
Teşekkür ederim

Geri