Bu set alınır mı ?

Fiyat performans oranı nasıldır acaba ? Bilgisi olan var mı ? 1400 e daha iyi bir şeyler alınabilir mi ?

o fiyat aralığında hatta 2. el daha uyguna stenberg ve presonus setlerine bakabilirsin. bu setle aynı kalem ama onlar içindeki sürücüler bi tık daha kaliteli .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
o fiyat aralığında hatta 2. el daha uyguna stenberg ve presonus setlerine bakabilirsin. bu setle aynı kalem ama onlar içindeki sürücüler bi tık daha kaliteli .

PRESONUS AudioBox iTwo Stüdyo Kayıt Paketi ® En iyi Fiyatlar infoMusic'de!

bunları mı kast ettiniz ?

evet zaman zaman 2. elleride düşüyor hatta şuan ilanlarda olabilir bile birde senkop , dore , zuhal gibi mağazalarda nakit alıma güzel indirim yapıyorlar 1400-1500 kaleminde sıfırda alabilirsin .

PRESONUS AudioBox iTwo Stüdyo Kayıt Paketi ® En iyi Fiyatlar infoMusic'de!

bunları mı kast ettiniz ?

Steinberg UR22 MKII Recording Pack Stüdyo Kayıt Paketi - Steinberg Ses Kartı sahibinden.com'da - 778101793 sıfır ürün

2. el olanlarda pazarlık payıda mevcuttur.

alternatif olarak ;

presonus veya stenberg ses kartı - 500-700 tl aralığında

mxl 999 cond. mic. - 400-600 tl aralığında

akg k240 kulaklık set yapabilirsin . 450-600 tl aralığında

bunlar 2. el fiyatları ama alacağın setteki kulaklık ve mikrafondan çok çok daha iyi bir set sarı sitede hepsi var ortalama 1500 TL maliyetle çok daha kaliteli bir set kurabilirsin.

alternatif olarak ;

presonus veya stenberg ses kartı - 500-700 tl aralığında

mxl 999 cond. mic. - 400-600 tl aralığında

akg k240 kulaklık set yapabilirsin . 450-600 tl aralığında

bunlar 2. el fiyatları ama alacağın setteki kulaklık ve mikrafondan çok çok daha iyi bir set sarı sitede hepsi var ortalama 1500 TL maliyetle çok daha kaliteli bir set kurabilirsin.
Zefer Hocam merhaba, sarı site nerededir, anlamadım kusura bakmayın. Ben eşim için ev stüdyo kaydı için ekipman ya da paket almaya çalışıyorum. Kullanım amacımız öncelikle vokal kayıtlar. Ancak enstrümanda kullanınyorum. Tek ses kartlı olsa çok mağdur eder mi beni bilmiyorum. İlk defa kullanacağız tüm ekipmanları. 2 haftadır araştırıyorum işin içinden çıkamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ticari amaç gütmeyen birisinden şu ürün fiyat performans ürünü sizin için demesi benim şu an o ürünü almama yeterli olabilir :) Şimdiden çok teşekkür ederim.

ve son olarakta bu: ESI Audio | U22 XT cosMik Set | USB 2.0 | Akalın Müzik

Benim tavsiyem sıfırdan ziyade 2. el o fiyatlara çok daha iyi setler kurabilirsin. örneğin

Rode nt1A - 800 - 1000 TL arası 2. elde
500 tl ses kartı ve 500 tl kulaklık ile 2000 TL ev studyosu için profesyonel denebilecek bir sistem kurabilirsin .

sayfa sahibi arkadaşımdır. videolarında kafandaki soru işaretleri bahsettiğim ses kartları , mikrofon ve kulaklıkların tanıtımlarını bulabilirsin. Gönderdiğin paketlerde evet ses kartları iş görür ama mikrofon ve kulaklıklar bence yetersiz aynı paralara daha iyilerini almak varken he illa sıfır dersen thoman dan sipariş verebilirsin. özellikle kayıt ekipmanlarında türkiye ile ciddi farklar var. örnek AKG K240 türkiyede 1000 TL Thomandan alınca 550 TL geliyor. ekipmanım sıfır olsun dersen oradanda aynı paralara rahatlıkla alabilirsin .

Benim tavsiyem sıfırdan ziyade 2. el o fiyatlara çok daha iyi setler kurabilirsin. örneğin

Rode nt1A - 800 - 1000 TL arası 2. elde
500 tl ses kartı ve 500 tl kulaklık ile 2000 TL ev studyosu için profesyonel denebilecek bir sistem kurabilirsin .

sayfa sahibi arkadaşımdır. videolarında kafandaki soru işaretleri bahsettiğim ses kartları , mikrofon ve kulaklıkların tanıtımlarını bulabilirsin. Gönderdiğin paketlerde evet ses kartları iş görür ama mikrofon ve kulaklıklar bence yetersiz aynı paralara daha iyilerini almak varken he illa sıfır dersen thoman dan sipariş verebilirsin. özellikle kayıt ekipmanlarında türkiye ile ciddi farklar var. örnek AKG K240 türkiyede 1000 TL Thomandan alınca 550 TL geliyor. ekipmanım sıfır olsun dersen oradanda aynı paralara rahatlıkla alabilirsin .

Tamam hocam videoları ve thomanı ve diğer ikinci el ürünleri bulabildiğim kadarıyla inceleyeceğim. teşekkür ederim.

Geri