İlk Gitarım

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Elektro gitara yeni başlayacağım bütçem gitar+amfi 2500 tl maximum, gitarı da amfiyi de ikinci el alacağım. Amfi olarak vox vt20+ de karar kıldım gibi oldukça fazla seçeneğe sahip bir amfiye benziyor. Gitar olarakta kafamda iki gitar var ilanları bırakayım. Bunlar dışında daha iyi tavsiyelerde bulunmak isterseniz önerilere açığım amfi ve gitar olarak :)

Cort M600 Kore Üretimiİlan No: 703765616
Cort M600 Kore Üretimi - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 703765616

Squier Vintage Modified HSSİlan No: 769718077
Squier Vintage Modified HSS - En Uygun Squier Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 769718077

Bir de cortun m520 modeli var ama bulduğum ilan modifiyeli çok bilgi sahibi olmadığım için modifiyeli gitar nedense ilk gitar için riskli gibi geliyor yine de onun ilanını da bırakayım :)

Cort M520 Kore üretimiİlan No: 691728022
Cort M520 Kore üretimi - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 691728022
Arkadaşlar hangi gitarı alsam konusu altında yazdım ama cevap gelmedi kendi konumu açmaya karar verdim umarım yardımcı olabilirsiniz :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
herkes m600 dediğine göre artık eminim m600 almam gerektiğine teşekkürler hepinize :) konu dışı olucak ama gitarı aldığım zaman bi luthiere götürmem gerekiyor mu ve masraflı olur mu alınca bi bakım yaptırmam? malum öğrenciyiz çıkacak her kuruşu hesaplamak lazım :)

herkes m600 dediğine göre artık eminim m600 almam gerektiğine teşekkürler hepinize :) konu dışı olucak ama gitarı aldığım zaman bi luthiere götürmem gerekiyor mu ve masraflı olur mu alınca bi bakım yaptırmam? malum öğrenciyiz çıkacak her kuruşu hesaplamak lazım :)
Götürmek zorunda değilsin.Sesine bak cızırtı filan var mı knobları kontrol et sonra başla çalmaya.

Geri