behringer umc22 ve bias fx 2 ses gelmiyor yardım

bu videoyu izleyerek yaptım oldu artık ses geliyor ama hiç sağlıklı gelmiyor bazen dip ses ve bozuk sesler çok oluyor maalesef sanırım ufak bir amfi de alacağım daha düzgün çalışır belki tüm sorun asio4all ile alakalı sanırım

Kafa üstü kulaklık veya hoparlör al ve direk ses kartının çıkışına bağla. Ben şuan iki varyantı da kullanıyorum, kafaüstü kulaklık da iyidir. Laptopun hoparlöründen kötü ses alman çok normal.
Eğer amfi alırsan biasdaki amfi ve kabinleri kapatman gerekicek çünkü ucuz amfilerde bir tane giriş oluyor.

Eğer bütçen var ise referans monitör al ben creative t20 kullanıyorum. İkinci el olarak aldım monitör alıcak param yoktu. Almadan önce de çok araştırdım herkes hoparlörün büyük olması gerektiğini söylüyodu. Benimki ufacık ve alınca anladım ne demek istediklerini. Memnun muyum, memnunum ama amfi kadar zevkli değil(Line 6 spider iv 15) ancak amfiden daha güzel tonlar var. Ses kayıt imkanı var vs. Tabi asıl ses kartına geçme nedenim ses açamamamdı apartmanda olduğum için.

Kafa üstü kulaklık veya hoparlör al ve direk ses kartının çıkışına bağla. Ben şuan iki varyantı da kullanıyorum, kafaüstü kulaklık da iyidir. Laptopun hoparlöründen kötü ses alman çok normal.
Eğer amfi alırsan biasdaki amfi ve kabinleri kapatman gerekicek çünkü ucuz amfilerde bir tane giriş oluyor.

Eğer bütçen var ise referans monitör al ben creative t20 kullanıyorum. İkinci el olarak aldım monitör alıcak param yoktu. Almadan önce de çok araştırdım herkes hoparlörün büyük olması gerektiğini söylüyodu. Benimki ufacık ve alınca anladım ne demek istediklerini. Memnun muyum, memnunum ama amfi kadar zevkli değil(Line 6 spider iv 15) ancak amfiden daha güzel tonlar var. Ses kayıt imkanı var vs. Tabi asıl ses kartına geçme nedenim ses açamamamdı apartmanda olduğum için.
evimde iki tane monitör var eskiler ve pcde kullanamıyorum ancak onları bi elektrikçi tarzı bi yere götürüp bilgisayarda kullanabilir miyim baktırıcam belki işlerimi görürler onun dışında olmadı dediğiniz gibi almaya çalışırım ve dediğiniz gibi başta amfi için pek bütçem yoktu o yüzden farklı tonlar alabilmek için ses kartı aldım umarım uzun bir süre idare eder beni sorunlar çözdükten sonra ve tekrardan çok çok teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz ve tavsiyeler verdiğiniz için gerçekten çok minnettarım :)

Geri