Akustik Gitar Ekipman Seçimi Yardım

Merhabalar arkadaşlar öncelikle elimdeki ekipmaları yazarak başlamak istiyorum.Bir adet takamine gb7-c signature(japon üretimi) akustik gitar ve ovation 1613 elektro klasik gitarım var ilgilendigim müzik türü jazz,conutry ve enstrumantel müzikler.Gelelim soruma akustik gitarım için anfi ve prosesör almak istiyorum bana önerebileceginiz birşeyler varmı anfi tube mü yoksa akustik gitarlar için yapılmış özel anfiler var onlardan mı olmalı tubelü bir anfiden alacagım sonuçlar nasıl olur aslında istedigim sey ileride elektro alıp baglayabilmek ve iyi sonuçlar almak aynı şekilde prosesörde öyle istedigimde klasik gitar,jazz,akustik ve elektro baglayıp iyi sonuçlar almak istiyorum benim düşüncem birkere almak iyisini almak aşagıya istedigim ton hakkında bilgi vermesi için bir link atıyorum bu videoyu izlerseniz istedigim tonu aşagı yukarı anlarsınız anfi ve prosesörler hakkında çok bilgim yok biraz açıklayıcı cevaplar yazarsanız sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
not.: Fiyat konusunda çok uçmayalım arkadaşlar hatta en üst fiyat aralıgından oluşturulacak kombinasyonla en alt sınıra kadar olan bir sıralama yaparsak çok iyi olur.
örnek video:http://www.youtube.com/watch?v=5j8fNQgj-E8

Geri