Satılık ACİL! Schecter Omen Extreme 5

Takasa
Kapalı
Fiyat
2000
Para Birimi
TL
Kozmetik hasarları dışında hiçbir problemi yoktur.(tüm kozmetik hasarları fotoğraflarda belirtilmiştir.)

2019 Nisan ayında Çinilihan Dore müzikten alınmıştır. Bakımları düzenli olarak yapılmıştır.Sahnede ve kayıtlarda düzenli olarak kullandığım bir gitardır. Hiç yarı yolda bırakmadı.

Schecter daha sert tonlar için diye düşünen arkadaşlara; bu gitar ile metalden jazz'a her şeyi çaldım aktif manyetik olduğu için her tarza ayak uyduruyor.

İsteyenlere detaylı fotoğraf ve sesini atabilirim.

Gövde: Ihlamur ağacı

Sap: Akçaağaç

Klavye: Gül ağacı

Yapısı: bolt-on

Perdeler: 24 jumbo'dur

IMG_20200202_235314.jpg
IMG_20200202_235203.jpg

Dosyalar

Uyarı için teşekkür ederim sıfır piyasası çok radikal değişmiş
Doların yükselmesi, gitar piyasasının durgunluğu, ikinci el talebinin artması ve mağazaların stok tüketmesinden dolayı sanırım, şuan da ikinci el veya sıfır ne alsak kar aslında çünkü her şeyin fiyatı artıyor ve mağazalar küçülmeye gidiyor, garanti satabilecekleri ürünleri tutup, yüksek kar elde etmeye çalışıyorlar.

O fiyatın öyle düşmesi muhtemelen ellerinde kalan son gitar ve kozmetik vs sorunu var. Daha önce defalarca kez gördüm böyle bir durumu. Zaten aynı gitarın diğer rengi hala eski fiyattan satılıyor. Gitarın ABD fiyatı 550 dolar, Avrupa fiyatı için 50 dolar daha ekle 600 dolar gibi bir şey olur.

Dore bir rengini ve muhtemelen hasarlı bir gitarı 1800 liraya düşürmüş diye bu gitarın 1000 lira edecek hali yok ama ben 2250 de vermem açıkçası.

Satıcıyı tanımam etmem ama 2. el piyasasını fiyatları gereksiz şişirenlerin yanında böyle saçma durumlar da çıkmaza sokuyor.

O fiyatın öyle düşmesi muhtemelen ellerinde kalan son gitar ve kozmetik vs sorunu var. Daha önce defalarca kez gördüm böyle bir durumu. Zaten aynı gitarın diğer rengi hala eski fiyattan satılıyor. Gitarın ABD fiyatı 550 dolar, Avrupa fiyatı için 50 dolar daha ekle 600 dolar gibi bir şey olur.

Dore bir rengini ve muhtemelen hasarlı bir gitarı 1800 liraya düşürmüş diye bu gitarın 1000 lira edecek hali yok ama ben 2250 de vermem açıkçası.

Satıcıyı tanımam etmem ama 2. el piyasasını fiyatları gereksiz şişirenlerin yanında böyle saçma durumlar da çıkmaza sokuyor.
Hocam yorumunuza katılıyorum haklısınız fakat ben Samsun'da yaşıyorum buradaki Dore Müzik'de birkaç adet Schecter ve diğer markaları fırsat buldukça gider sorar denerim hiç hasarlı ürünle karşılaşmadım açıkçası ellerinde kalan son ürün olduğu zaman fiyat indirdikleri doğru ama biraz da şans işi, mesela ben internetten değilde mağazadan gidip görerek deneyerek sorarak birebir almayı mantıklı buluyorum

Ben iki kez böyle indirimdeki Schecter için mağazaya gittim, hatta önceden aradım ve hangi mağazada olduğunu öğrenip gittim. İki gitar da tek mağazada vardı ve gidip baktığımda çizik ve vurukları olduğunu gördüm. Adamlar o kadar rahat ki, yarın gitarı denemeye geleceğim dememe rağmen kırık olan manyetik çerçevelerini bile değiştirmemişler.

En güzeli de internetten sipariş versem ne olacaktı diye sorduğumda göndermeden önce bilgi veririz demeleriydi. Milletin parasını zamanını birkaç gün gasp etmeyi normal gören zihniyette firmalar bunlar. O yüzden kendilerinden tel ve bakım ürünleri harici bir şey almiyorum. :)

Ben iki kez böyle indirimdeki Schecter için mağazaya gittim, hatta önceden aradım ve hangi mağazada olduğunu öğrenip gittim. İki gitar da tek mağazada vardı ve gidip baktığımda çizik ve vurukları olduğunu gördüm. Adamlar o kadar rahat ki, yarın gitarı denemeye geleceğim dememe rağmen kırık olan manyetik çerçevelerini bile değiştirmemişler.

En güzeli de internetten sipariş versem ne olacaktı diye sorduğumda göndermeden önce bilgi veririz demeleriydi. Milletin parasını zamanını birkaç gün gasp etmeyi normal gören zihniyette firmalar bunlar. O yüzden kendilerinden tel ve bakım ürünleri harici bir şey almiyorum. :)
Doğrudur hocam bende reklam için değilde tanıdığım bildiğim yer olduğu için yazdım ve cidden böyle birşey ile mağazadan karşılaşmadım ama internetten güvenip de kesinlikle almam

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler