1600 - 1700TL arası gitar + amfi önerisi

Merhabalar klasik gitar çalıyordun fakat elektroya geçmeyi düşünüyorum elimdeki gitar Manuel Rodriguez C3 bunu 1500 civarı bi fiyata satıp bir de üstüne biraz para ekleyip gitar ve amfi almayı düşünüyorum.
Gitar olarak les paul almaya karar verdim fakat hangisini alsam karar veremedim genelde cort için lp tonunu alamazsın gibi şeyler söylenmiş o yüzden hiç incelemedim epiphone için special 2 ya da vintage edition gördüm fakat danışmak istedim yinede ikinci el elektro gitar Diyarbakırda bulmak zor bu yüzden de sıfır almayı düşünüyorum
Amfi olarak ikinci el(kargoyla) Marshall mg15cfr 570TL ye buldum youtube da dinledim hoşuma gittim zaten yeni başlayacağım için sıfır bişeye gerek yok diye düşündüm
Ama herkes farklı şeyler söylüyor biri diyor amfiye çok para ver diğeri diyor gitara. Bende bi danışayım dedim.
(Bu arada eski konulara filan da baktım ama fiuatlar eskisi gibi olmadığından...)

Hevesini kırmak istemem ama o gitarı rüyanda 1500e satamazsın insanlar ne kadar değerli gitarları 3/1 i fiyatına zor veriyor. Kısacası bu gitarı o fiyatı bırak onun yarısına çok zor satarsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde instagramda birini buldum rpiphone studio gitarı varmış satmak istiyormuş sıkıntısı yokmuş ve fiyat için ne önerebileceğimi sordu sizce ne kadara alabilirim? Birde güvenebilir miyim başka tarzlar çalmak için sattığını söyedi ve kargoyal gönderebilirmiş.

Birde instagramda birini buldum rpiphone studio gitarı varmış satmak istiyormuş sıkıntısı yokmuş ve fiyat için ne önerebileceğimi sordu sizce ne kadara alabilirim? Birde güvenebilir miyim başka tarzlar çalmak için sattığını söyedi ve kargoyal gönderebilirmiş.
Başka tarzlar için satıyorsa güven .... o ne demek ya, bir gitar ya satılıktır ya da değildir, sen neden öneriyorsun... 50 TL öner o zaman.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka tarzlar için satıyorsa güven .... o ne demek ya, bir gitar ya satılıktır ya da değildir, sen neden öneriyorsun... 50 TL öner o zaman.
Bende emin olamadım bi fiyat söylerim çok az der benimde bütçem kısıtlı olduğu için fiyat açısından biraz tedirgin oldum ama bu ay gitarı bir ayda da para biriktirip amfiyi alabilirim diye düşünüyorum

Geri