Tel tavsiyesi

Sayın forum üyesi merhaba,
Sorunuzun konusu daha evvel forumumuzda tartışılmış olup, basit bir arama yapmanızla aradığınız cevaplara ulaşacağınızı düşünüyorum.
Esenlikler dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayın forum üyesi merhaba,
Sorunuzun konusu daha evvel forumumuzda tartışılmış olup, basit bir arama yapmanızla aradığınız cevaplara ulaşacağınızı düşünüyorum.
Esenlikler dilerim.
Evet açılmış olabilir, muhtemeldir.
O zaman gitar hakkındaki tüm konularda konu açılsın ve dahada insanlar hic bir paylasimda bulunmasın etkileşim olmasın böyle sacma seymi olur

Anlamadığınız merak ettiğiniz şeyleri eski konunun altında sorabilirsiniz. Bu sayede kirlilik olmamış olur, sizin gibi üyeler de daha derli toplu cevaplara ulaşabilir. İlla cevap istiyorsan Daddario Bronze Phosphor deneyebilirsin.

Daddario phosphor bronze kadar iyisini şu ana kadar görmedim şahsen. Eskiden 10-47 sini kullanıyordum ama en son 12-47 taktım. Gayet memnunum. Takalı neredeyse 4 ay olacak ve sadece mi teli koptu. Bir dahakine elixir 0.13 almayı planlarımda

Benimde mi telim koptu sadece
Genelde hep o kopar. Ellerin terliyorsa dediğim gibi elixir al. Bir arkadaşım geçen sene okulun ilk döneminde takmıştı, hala da duruyor. Sadece sesi eskir. Ellerin terlemiyorsa da phosphor bronze. Elixiri almamdaki şu yüzden almak istiyorum; zaten tel aldığımda en az 3 ay kullanıyorum(akustikte, elektroda tam tersi). En azından bu 3 ay düzgün bir sesle geçsin diye düşünüyorum.

Geri