New AI generator for Metal Riffs

Hiç bu tarz bir yazılıma başvurmamıştım fakat son dönemde özellikle poliritmik altyapı oluşturmak adına ciddi tıkanmalar yaşıyorum. Sanki özgün hiçbir fikrim kalmamış gibi, bu anlamda belki faydası dokunabilir. Sonuçta orijinal bir üreti ortaya çıkacaksa neden olmasın, dozunda kullanılması halinde gayet mantıklı bir yöntem olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Plug'le geliyor anladığım, denk gelmediyseniz bu da yardımcı olabilir belki; DJEN

İşin ruhunu öldürecek kadar bilgisayara sırtımızı yaslamadığımız sürece bende taraftarıyım teknolojinin. Yani biraz ilham için ilk AI denenir, çıkan sekmeyide sonuçta dilediğimiz gibi editleyip kişiselleştirebileceğimiz için "felsefi" bir sorun görmüyorum kullanmakta.

Plug'le geliyor anladığım, denk gelmediyseniz bu da yardımcı olabilir belki; DJEN

İşin ruhunu öldürecek kadar bilgisayara sırtımızı yaslamadığımız sürece bende taraftarıyım teknolojinin. Yani biraz ilham için ilk AI denenir, çıkan sekmeyide sonuçta dilediğimiz gibi editleyip kişiselleştirebileceğimiz için "felsefi" bir sorun görmüyorum kullanmakta.
Djen’den haberim var, hatta birkaç ritim yapısı deneyip kaydetmişliğim de var fakat bir sonuca ulaştıramadım. Youtube için konsept bir video hazırlamayı düşünmüştüm, elimdeki materyalin gerisini getiremedim hala.

Ron Jarzombek'in 12-Tone Fragments sisteminin yazılıma dökülmüş hali gibi olmuş. Bu şekilde müzik yapma fikri hiç sıcak gelmiyordu ama Ron Jarzombek'i dinleyince tüm fikrimi değiştirmiştim. Gerçekten çok ilginç eserler ortaya çıkarılabilir.

Geri