2020'de Kim Ne Almak Istiyor

Sabah 6 kalkış, metrobüs, soğuk poğaça, öğlen tavuk döner, tüm gün ERIC JOHSON STRAT alma hayali, akşam ejder meyveli smoothie, aspor, istiklal marşı ve kapanış. Hakkını vererek çalabileceğimden değil de, gün içinde fotoğraf ve videolarına bakmak bile iyi hissettiriyor. Hatta bir gün alırsam bile bu kadar heyecanlanmayabilirim. :)

Almanyaya gidip solak bir esp ltd h 1001 alacagim inşallah
IMG_20200221_113459.jpg

piyango tutarsa bunları almak istiyorum.

Edwards LP verelim size? :)

Vox AC15 hep istediğim bir amfiydi. Teknik olarak 2019'da (30 Aralık) aldım ama 2020'den sayalım biz 😄 Amfiyi sıfır aldım ve alır almaz Celestion Alnico Cream (U.K.) hoparlör taktım. İnanılmaz memnunum şu an. Böylece 2020 isteklerimden birisine kavuştum. 2020'nin geri kalan günlerinde güzel bir Klon Centaur klonu, dip gürültüsü az bir power supply ve bir de Bourbon burst Gibson CS '58 Reissue Les Paul'e hayır demem 😄 🥃
PSX_20200221_205150.jpg

Son düzenleme:
Affet anne, oğlun bir elektronik eşyaya aşık oldu...

Uzun yıllardır gitar arayışım olmadığı için, piyasadan ve fiyatlardan uzağım. "Tel fiyatları ne arttı arkadaş" diye geyik çeviriyordum anca. Geçen sene askere giden arkadaşım emanet olarak bi MIC Strat bıraktı. Hiç Strat'ım olmamıştı, çaldıkça hoşuma gitti. Sene başında bi American Fender alıp kendimi şımartayım dedim.. Sonra MIM'e kaydım fiyatlardan ötürü. Bu gidişle bi SX alıp oturacağız heralde.

Uzun yıllardır gitar arayışım olmadığı için, piyasadan ve fiyatlardan uzağım. "Tel fiyatları ne arttı arkadaş" diye geyik çeviriyordum anca. Geçen sene askere giden arkadaşım emanet olarak bi MIC Strat bıraktı. Hiç Strat'ım olmamıştı, çaldıkça hoşuma gitti. Sene başında bi American Fender alıp kendimi şımartayım dedim.. Sonra MIM'e kaydım fiyatlardan ötürü. Bu gidişle bi SX alıp oturacağız heralde.
Uygun fiyata bulursanız godin sessionlar hiç pişman etmez bence

Geri