kocaelide iyi bir luthier varmıdır varsa nerededir

gitarımın teli koptu ve hemen ulaşabileceğim kocaeli izmit olursa iyi olur iyi bir luthier arıyorum tel değişimi, sap ayarı, entonasyon ayarı yani genel bakım yapan bir yer istanbula gitmek çok masraflı geliyor ama bulamazsam gidicem gibi önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hocam bu bahsettiğiniz şeyler çok basit işler, kendiniz yapmayı öğrenmenizi tavsiye ederim. Gitar çalmaya devam ettiğiniz sürece yapılması gereken işlemler bunlar, her seferinde lüthiere gitmek mümkün değil. Öğrenmek isterseniz Youtube'da alakalı onlarca belki yüzlerce video var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu bahsettiğiniz şeyler çok basit işler, kendiniz yapmayı öğrenmenizi tavsiye ederim. Gitar çalmaya devam ettiğiniz sürece yapılması gereken işlemler bunlar, her seferinde lüthiere gitmek mümkün değil. Öğrenmek isterseniz Youtube'da alakalı onlarca belki yüzlerce video var.
basitte sana göre basit işte ben yapamıyorum sap ayarı entonasyon ayarı gibi şeyleri birinden görmem lazım hem ayrıca ince mi telim koptuktan sonra köprüde telin bağlı oldugu şey aşırı gevşedi ve hareket ediyor

Geri