jackson pro dinky dk2rmg-m nasıldır ?

YouTube da takip ettiğim bir kanalda gördüm sesi çok hoşuma gitti yamaha thr10 amfi ve digitech rp1000 ile 80lerden kalma bi tonu vardı gitarın. Ancak Türkiye de bulamadım gitar hakkında ne düşünüyorsunuz ve sıfırı veya ikinci el piyasası nedir eğer var ise ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir emg 81 85 li gitar ile de soyledigin ekipmanlara giris yaparsan ayni tonlari alabilirsin ayrica
Linkteki ilanı gördüm ancak fiyat piyasasını bilmiyorum o gitarın , elimde mevcut kvmg pro var zaten ancak bu gitar çok güzel geldi kullananların fikrini öğrenmek için sordum.

Linkteki ilanı gördüm ancak fiyat piyasasını bilmiyorum o gitarın , elimde mevcut kvmg pro var zaten ancak bu gitar çok güzel geldi kullananların fikrini öğrenmek için sordum.
KVMG Japonsa işçilik anlamında bir fark olmayacaktır. Emg'li gitarlar hep aynı tonu veriyor yau genellemesini geçersek maple sap maple klavye daha parlak daha snappy bir ton bekleyebilirsiniz. Hissiyatı da rosewooda göre farklı olacaktır.

KVMG Japonsa işçilik anlamında bir fark olmayacaktır. Emg'li gitarlar hep aynı tonu veriyor yau genellemesini geçersek maple sap maple klavye daha parlak daha snappy bir ton bekleyebilirsiniz. Hissiyatı da rosewooda göre farklı olacaktır.
Bendeki kvmg pro Endonezya üretimi ama pro serisi maple sap dinky görünce sesini de dinleyince acayip güzel geldi 80lerde ki şarkıları dinliyormuş hissine kapıldım ancak ne burada ne de yabancı forumlarda yeterli bilgiyi bulamadım.

Bende DK2 var. Rosewood olan. Genel olarak memnunum manyetiklerini köprüsünü değiştirdim sapasağlam bir gitar oldu. Endonezya Jackson'dan sonra upgrade olacaktır. Köprüsünü de OFR ile değiştirirseniz bi ömür gider. Ayrıca o gitarı ben almayı düşünüyorum acele edin :D

Bende DK2 var. Rosewood olan. Genel olarak memnunum manyetiklerini köprüsünü değiştirdim sapasağlam bir gitar oldu. Endonezya Jackson'dan sonra upgrade olacaktır. Köprüsünü de OFR ile değiştirirseniz bi ömür gider. Ayrıca o gitarı ben almayı düşünüyorum acele edin :D
Köprüsü OFR bildiğim kadarıyla yani eksiği yok fazlası var gitarın da kafam gerçekten çok karıştı başka birşey için para ayırmış olmasam aldıydım şimdiye ben de.

Normalde sıfır fiyatı bu fiyata pro series dk2qm satılıyordu. Bende uzun süre kullandım, tavsiye edebileceğim bir gitar. Köprüsü de fr o2000 di. Ama ikinci el olarak düşünüldüğünde bu gitarda mantıklı.

900 dolarlık gitarın üzerine OFR takmazlar. FR 1000 serisi var bunda ve OFR gibi bunun üzerinde de sadece Floyd Rose yazıyor. O1000, O2000, O3000 vs kodları ise renklerini belirtir. FR 1000 sağlam köprüdür, hor kullanılmadığı sürece uzun süre götürür.

Geri