Beyerdynamic Dt 770 Pro 32 vs 80

Çoğu kişinin gözdesi olan bu kulaklığı almayı düşünüyorum, kulaklığı gerek gitar>ses kartı>pc şeklinde gitar çalmak, gerek müzik prodüksiyonu yapmak, gerekse mobil cihazlarda kulaklık amfisi kullanmadan müzik dinlemek için kullanmak istiyorum. Amfisiz 80 ohm sürmenin sıkıntılı olduğunu biliyorum, ayrıca günlük kullanımda rahat etme açısından yabancı forumlarda 32 ohm olan modelin kablosunun daha kısa olduğunu okuduğumdan dolayı 32 ohmluk modele daha yakınım. İki modeli performans açısından yorumlayıp, kablo uzunluğu mevzusunda aydınlatırsanız çok sevinirim.

Tercihini yaptin mi bilmiyorum ama Behringer UM2 ses kartimin kulaklik cikisi 80ohm'u surmeye fazlasiyla yetiyor. Gunluk kullanim konusunda 32ohm da olsa kulakligin boyutu ve katlanamama gibi sebeplerinden oturu uygun oldugunu dusunmuyorum. Studyo kazasi sonucu kulakligimin ucu adaptoruyle birlikte kirildi, kabloyu degistirmem gerekti. Eger bu ve benzeri durumlar seni rahatsiz etmiyorsa, cok severek kullandigim bir kulaklik, 80ohm olanini tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tercihini yaptin mi bilmiyorum ama Behringer UM2 ses kartimin kulaklik cikisi 80ohm'u surmeye fazlasiyla yetiyor. Gunluk kullanim konusunda 32ohm da olsa kulakligin boyutu ve katlanamama gibi sebeplerinden oturu uygun oldugunu dusunmuyorum. Studyo kazasi sonucu kulakligimin ucu adaptoruyle birlikte kirildi, kabloyu degistirmem gerekti. Eger bu ve benzeri durumlar seni rahatsiz etmiyorsa, cok severek kullandigim bir kulaklik, 80ohm olanini tavsiye ederim.
teşekkür ederim

Geri