Öldüren Sis/The Mist

Bence filmin sonu mükemmel olmuş. Hikayedeki son zaten filme yakışmazdı diye düşünüyorum. Filmin geneli de gayet keyifli bence. Tuttum bu filmi. :)

bende sevdim baya. ama sonu harbiden zorlamaydı. gerçi izlediğimde pek öyle gelmemişti ama yandaki arkadaş dürtüp '' kesin şimdi askerler gelir kurtulur adam '' deyip dediği gibi olunca sonu havada kaldı birden :D ama gerçekten güzel film. :D

O kadar da değil yav. :D evet filmin o sonu olmasa dişe dokunur bişi olmazdı belki de. Ama sonu yeter zaten. Sırf sonu süper bitti diye gittim çift disklik DVD'sini aldım. :D

kunti demiş ki:
ben bu filmin kitabını okumaya çalışmıştım fakat o kadar iğrençtiki yarıda bırakmak zorında kaldım,filminde kitabından geri kalır yani yoktu,kötü,kötü,kötü!!

kunti sen ne beğenirsin çok merak ediyorum ? Hangi başlığa girsem hep kötü demişsin çok ilginçsin.

Filmi bitirdiğim gibi bu başlığa daldım şuan. Gayet güzel gidişatı vardı. Baya merak ettim sonunu hatta filmi sonundan izlemeyi bile düşünmüştüm ama öyle bir salaklık yapmadım :D Neyseki o an geldi ve şok oldum gerçekten çok ama çok kötüydü sonu. Acayip oldum hala etkisindeyim. Böyle bir şeyin olucağı aklımdan bile geçmezdi. Taki " 4 mermi var, ama biz 5 kişiyiz " lafını duyana kadar....

Geri