Merhaba videomu değerlendirir misiniz?

Merhaba değerli insanlar ben bir iki aydır elektro gitar çalıyorum ve öyle bir youtube kanalı açıp video attım devam da etmek istiyorum fakat bunun için sizin iyi kötü eleştirilerinize ihtiyacım var değerlendirip beğenirseniz abone olabilir ve videoyu beğenebilirsiniz çok teşekkürler iyi kötü bütün eleştiriler için

Yeni başlayan birine göre alternate pickinge dikkat etmen güzel böyle devam et. Serçe parmağını da dahil etmeye çalış ileride ihtiyacın olacak elini bolca esneteceğin yerlerde. Metronomsuz çalışma, kaydın yarısından sonra çok hızlanıyorsun. Yardırmaya devam!

Arkadaşım öncelikle üslubuna dikkat et. İlk cevabına olumsuz üslubundan ötürü yanıt vermedim ama aynı şekilde devam ediyorsun. Heves kırma gibi bir amacım yok. Yaptığım yorum üzerine düşünmeni isterdim ama buna gayret etmiyorsun. Bu videoda sanata dair bir şey yok. Sanat başka bir şeydir, yapılmış edilmiş bir besteyi olduğu gibi çalmaya çalışmak başka şeydir. Tekrar ediyorum, üslubuna lütfen çeki düzen ver.

ben bir iki aydır gitar çalıyorum sanatın yakınından geçmek değil 500 km ötesinde bile değilim orada espri yaptım fakat sen gerginliğinden ve egoistliğinden ötürü anlayamayıp saçma sapan bi cevap verdin

ben bir iki aydır gitar çalıyorum sanatın yakınından geçmek değil 500 km ötesinde bile değilim orada espri yaptım fakat sen gerginliğinden ve egoistliğinden ötürü anlayamayıp saçma sapan bi cevap verdin
Neye gerilmişim yahu? Ayrıca egoist olduğumu nereden çıkardınız? Karakterimi yazılı bir iki cümlemle tanımlamayı nasıl başarabiliyorsunuz? Garip garip ithamlarda bulunmayınız.

Neye gerilmişim yahu? Ayrıca egoist olduğumu nereden çıkardınız? Karakterimi yazılı bir iki cümlemle tanımlamayı nasıl başarabiliyorsunuz? Garip garip ithamlarda bulunmayınız.
Seni özellikle takip ediyorum ve henüz yeni başlayan veya bir konu hakkında fazla bilgisi olmayan herkesi aşağılamayı amaç edinmişsin kendine. gerçek hayatında ezildiğin için burada böyle davranıyor olabilirsin fazla bilgim yok psikoloji okumadım eleman sanki bize jimi hendrix ya

kardeşim devam .... kimseye bakma
"Kardeşin"in bir buçuk senedir forumda faaliyeti yok:)
Yeni üyelerden rica ediyorum; eski başlıkları hortlatırken biraz dikkat edin. Başlık kaç yaşında, üye en son ne zaman görülmüş filan...
Bir de, tezahürat yapar gibi eleştiri olmaz. Adam eleştiri istemiş.
Tabii en ufak bir eleştiride karşı tarafa saldıracak kadar kırılgan egolu insanlar neden eleştiri ister, onu da bilemiyorum. Böyle düşününce, belki de bu arkadaşların istediği zaten "hadi koçum, yaparsın sen..." tadında "eleştiridir".
Uzun lafın kısası: Onaylanmak istiyorsanız, eleştiri istemeyin. Duyacaklarınız hoşunuza gitmeyebilir.

Son düzenleme:
Geri