Arma Yapımı İçin Tavsiye

Merhabalar...Çok değişik bir konuyla ilgili sizlerden fikir danışmak isteyeceğim.Çevremde bu konuda bana tavsiye verebilecek ya da yol gösterecek birisi malesef yok.

Screenshot_20191202-043029_Instagram.jpg

Ben bu armadan yaptırmak istiyorum abilerim.6 tane yaptırmam lazım, ama nerelere yatırabileceğim hakkında fikrim yok.Nakışçılara sordum çok büyük bir maliyeti var.Beni biraz aşıyor.

Sizce ne tarz bir yerde, ekonomik açıdan uygun olacak şekilde yaptırabilirim bu armalardan.

Son düzenleme:
Reklamcılar bunuları yapmazlar. Yaparız deseler bile bir nakışcıdan fiyat alıp üstüne kar koyup fiyatlandırırlar. Sadece arma yapan armacılar yapar fakat 6 adet için az olduğu için yanaşacaklarını sanmıyorum. Googleda aradığımda aşağıdaki site çıktı bir sorun.

Öte yandan kendinizde de yapabilirsiniz yada adedi az olduğu için instagramda bu tür el işi nakış yapan kişiler var. Onlara yaptırabilirsiniz.

Son seçenek olarak tanesi 39 TL'ye amazondan alabilirsiniz.

Amazon product ASIN B004JWVPF4
Kod:
https://www.amazon.com/Pink-Floyd-Hammers-cloth-patch/dp/B004JWVPF4

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Reklamcılar bunuları yapmazlar. Yaparız deseler bile bir nakışcıdan fiyat alıp üstüne kar koyup fiyatlandırırlar. Sadece arma yapan armacılar yapar fakat 6 adet için az olduğu için yanaşacaklarını sanmıyorum. Googleda aradığımda aşağıdaki site çıktı bir sorun.

Öte yandan kendinizde de yapabilirsiniz yada adedi az olduğu için instagramda bu tür el işi nakış yapan kişiler var. Onlara yaptırabilirsiniz.

Son seçenek olarak tanesi 39 TL'ye amazondan alabilirsiniz.

Amazon product ASIN B004JWVPF4
Kod:
https://www.amazon.com/Pink-Floyd-Hammers-cloth-patch/dp/B004JWVPF4

Hocam valla elinize, emeğinize sağlık.Çok güzel seçenekler sunmuşsunuz muhtemelen yolum nakışçılara öyle ya da böyle düşecek dediğim gibi onlar da 35 lira tanesine fiyat biçti.En kötü öyle yapacağız.Attığınız video da çok yararlı aslında teşekkürler tekrardan bu ay sonu bi şekilde halledip buraya son durumu yazarım.Tekrardan hepinize teşekkür ederim abilerim.Sağ olun iyi ki varsınız.

Geri