Satılık Fender Road Worn 50's Tele, DBZ Imperial Flame Maple Korea

Takasa
Açık
Fiyat
7.000
Para Birimi
TL
Merhaba,
Severek seçerek aldığım ancak 2 farklı gitarı satışa koyuyorum. Hepsi temiz sorunsuzdur. Yer istanbul Şişli, maalesef kargo için yardımcı olamayacağım. Ortak bir noktada buluşabiliriz.

1. Fender Road Word 50's Telecaster
Çok özel, çok güzel bir telecaster. Mükemmel tonlar, nitro cila, Ash gövde, maple sap, maple tuşe, 50's sap. Çelik krom saddle'ları pirinç ile değiştirdim, beyaz pickguard'ı siyah ile değiştirdim, üzerinde volume için bir kill-switch var. Soft case, fretler sağlam. (Fotoları en kısa zaman çekip yükleyeceğim, videodaki ile aynı fikir verecektir)

Değerini bilen bir arkadaşımın sahip olmasını diliyorum. Bu gitarı size Greg abimiz çalsın;

Fiyatı 7.000 TL

2. DBZ Imperial FM, Korea
Flame Maple kaplama, maun gövde ve yekpare maun sap. DBZ gitarların Dean Zelinsky dönemine alt (2012'ye kadar) deneyenleri, duyanları şaşırtan kalitede bir gitar. Amber Sunburst finish ile çok alımlı duruyor. Push pull switch ile single-humbucker kullanılabiliyor. Aynı tipte 2 farklı gitar daha var, DBZ'ye sıra gelmiyor. Ve en önemlisi artık hanım kızıyor :) Gitarlardan birinin artık gitmesi lazım. Yoksa elden çıkartmak istemezdim. Fretler sağlam, soft case.

Fiyat maalesef makul olacak, üzerine malum logoları vursak çok farklı olurdu.
3.500 TL

Öncelikle nakit satış uygun ama takas için işime yarayacak değerinde ya da değerinin üstünde (gerekirse farkını öderim) gitar, amfi (tube), kabin ve işime yarayacak pedallarla takas düşünebilirim. Mantıklı teklifler önerin lütfen.

Dosyalar