yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

yamaha aes 720 gitarım ne kadar eder arkadaşlar
ilanda aes620 5000 tl
gitarda dimarzio manyetik grover burgu mevcut stock şeklinde
kore üretimi
aes920 sıfır tr fiyatı 12-13 bin tl

Son düzenleme:
Bir ara bu gitar 5000 liraya satıştaydı. Ebay'de falan biri 800 dolara ikinci el satışa koymuş, sorana onu gösteriyordu satıcı. O da senin gibi keklik avına çıkmış diyince de alınmıştı. Bi tane de epi dot vardı elinde, onu da limited, deluxe bilmem ne diye 5000'den satıyordu. Benim bir gitarıma takas teklif edip üstüne para isteyince ben de 400 dolarlık sıfır fiyatını gösterdim, bunun üstüne çarşaf çarşaf saçma şeyler yazıp engellemişti beni.

Kardeşim önce Türkçe yazmayı öğren.
İlan mı veriyorsun, soru mu soruyorsun o da belli değil.
Ha amacın açtığın ilanı buradan da duyurmaksa, ki şu metni kopyalayıp aratınca bir sürü ilan çıkıyor, o zaman gitarının arkasındaki "japon yapıştırıcısı yanığını" da ilanına ekle.

Bu gitar Antalyada 1400 liraya satılmıyordu geçtiğimiz aylarda. Piyasası olmayan bir gitar. Ederi maksimum 1500-2000 tl. Gitarı denemiştim arkadaşım için Antalya'da ama Epiphone da karar kılmıştık. Alan arkadaşın bu fiyatların üstüne çıkarsa elinden çıkaramaz satacak olursa.

Bir ara bu gitar 5000 liraya satıştaydı. Ebay'de falan biri 800 dolara ikinci el satışa koymuş, sorana onu gösteriyordu satıcı. O da senin gibi keklik avına çıkmış diyince de alınmıştı. Bi tane de epi dot vardı elinde, onu da limited, deluxe bilmem ne diye 5000'den satıyordu. Benim bir gitarıma takas teklif edip üstüne para isteyince ben de 400 dolarlık sıfır fiyatını gösterdim, bunun üstüne çarşaf çarşaf saçma şeyler yazıp engellemişti beni.
O zaman bu gitarı o arkadaştan almış sonra yok grover vs vs diyip milleti keklemeye çalışıyor :D Ucuza alırsın satmak için ama piyasası olmayan gitara da para bağlanmaz :)

O zaman bu gitarı o arkadaştan almış sonra yok grover vs vs diyip milleti keklemeye çalışıyor :D Ucuza alırsın satmak için ama piyasası olmayan gitara da para bağlanmaz :)
hocam gitar sahibi benim bu kore üretimi güzel bir gitar bir üst modeli 12-13 bin tl tr fiyatı reverb ikinci elde 1500 dolara gördüm aes920 güncel ilan olarak ve formlarda 2009da 935 dolar katolog fiyatına ulaştım

Bu gitar Antalyada 1400 liraya satılmıyordu geçtiğimiz aylarda. Piyasası olmayan bir gitar. Ederi maksimum 1500-2000 tl. Gitarı denemiştim arkadaşım için Antalya'da ama Epiphone da karar kılmıştık. Alan arkadaşın bu fiyatların üstüne çıkarsa elinden çıkaramaz satacak olursa.
kaç sene önce dediğiniz sene 2017 civarı gibi

Kardeşim önce Türkçe yazmayı öğren.
İlan mı veriyorsun, soru mu soruyorsun o da belli değil.
Ha amacın açtığın ilanı buradan da duyurmaksa, ki şu metni kopyalayıp aratınca bir sürü ilan çıkıyor, o zaman gitarının arkasındaki "japon yapıştırıcısı yanığını" da ilanına ekle.
yeni bir olay eklerim kardeşim

2009 katolog fiyatı 935 dolar bir üst modeli aes920 13 bin cıvarı reverb fiyatı 1553 dolar yazılmış bu teknik verilere sahip kasa olmasada schecter hellreasier kore üretimi emg manyetik grover burgu 8 bin civarı diğer epiphonde tr de tek deluxe gibson manyetikli sınırlı üretim bir es-335 gitar az olduğundan ikinci eli kabarık değil son reverb ilanı 600 dolar civarı tr de 4500e koyuyuorum buda normal isteyen ordan alsın kargo vb her neyse gitarı öldürmek farklı bir şey

@Tellie yi tebrik ediyorum olayı anladığı için.

@Maj75 sen önce düzgün yazmayı öğren, sonra denildiği gibi ilanına gitarın arkasındaki sıkıntıyı ekle, daha sonra da buraya dediğin kataloğun görüntüsünü veya bağlantısını koy. Reverb'de veya ebay'de gördüğün bir ilandaki kabarık fiyat da gitarın değerini belirlemez. Dediğim gibi olsa olsa senin gibi kurnazların yurt dışı versiyonunu gösterir.

Buradan da göstereyim sana, o muhteşem bulunmaz hint kumaşı dot gitarın ABD fiyatı 400 dolar.

Yamaha çok eski üretim olduğu için satış linkini bulamasam da ikinci elde 200-300 dolar arasında satıldığı sürüyle ilan var. Senin gitarının aslında bir üst modeli var, o da AES820 modeli. Onun ikinci el fiyatı da senin gibi çakalların açtığı ilanlarda değil, bir gitar mağazasında 250 dolar AES-820, Recent - Dave's Guitar Shop

Senin üst model dediğin ise Japonya üretimi bir gitar, yani başka bir klasman ve ikinci eli 600-900 dolar arasında olmuş ama sen yine gidip bir tane 1553 dolarlık görmüşsün kendinden geçmişsin.

Bu arada bence gitarın arkasındaki japon yapıştırıcısını silme, ilanda yarı kore yarı japon dersin fiyatı biraz daha artırırsın. :D

Geri