yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

yeni bir olay eklerim kardeşim
İz yeni bir olaysa burada niye "iz vardı, ikinci el almıştım, çok takmadım" dedin? :D Hayır zaten sen uzaktan çektim gözükmez diye üstün bir zeka sergilesen de açtığın eski ilanlarda o sıkıntı gözüküyor.

İz yeni bir olaysa burada niye "iz vardı, ikinci el almıştım, çok takmadım" dedin? :D Hayır zaten sen uzaktan çektim gözükmez diye üstün bir zeka sergilesen de açtığın eski ilanlarda o sıkıntı gözüküyor.
orda bir iz vardı evet ne olduğunu bilmiyourdum hakaret içerikli konuşmassan güzel olur hayatında başarılar

@Tellie yi tebrik ediyorum olayı anladığı için.

@Maj75 sen önce düzgün yazmayı öğren, sonra denildiği gibi ilanına gitarın arkasındaki sıkıntıyı ekle, daha sonra da buraya dediğin kataloğun görüntüsünü veya bağlantısını koy. Reverb'de veya ebay'de gördüğün bir ilandaki kabarık fiyat da gitarın değerini belirlemez. Dediğim gibi olsa olsa senin gibi kurnazların yurt dışı versiyonunu gösterir.

Buradan da göstereyim sana, o muhteşem bulunmaz hint kumaşı dot gitarın ABD fiyatı 400 dolar.

Yamaha çok eski üretim olduğu için satış linkini bulamasam da ikinci elde 200-300 dolar arasında satıldığı sürüyle ilan var. Senin gitarının aslında bir üst modeli var, o da AES820 modeli. Onun ikinci el fiyatı da senin gibi çakalların açtığı ilanlarda değil, bir gitar mağazasında 250 dolar AES-820, Recent - Dave's Guitar Shop

Senin üst model dediğin ise Japonya üretimi bir gitar, yani başka bir klasman ve ikinci eli 600-900 dolar arasında olmuş ama sen yine gidip bir tane 1553 dolarlık görmüşsün kendinden geçmişsin.

Bu arada bence gitarın arkasındaki japon yapıştırıcısını silme, ilanda yarı kore yarı japon dersin fiyatı biraz daha artırırsın. :D
bu arada gitarımı kötülemeyi cidden bırak sıktı bu gitarın sıfırı 935 dolar 2009 form mesajında katolog fiyatı paylaşılmış aes920 yaz tr fiyatı 12-13k reverbte 300 dolalrıkta ilan var güncel olanı önemli 600 dolarlık olanı güncel bi tane 800 den 450 civarına düşmüş ve çin malı epi 4-5 bine satılırken kore malı iki gitarımıda satıyorum almayacaksan tatava yapmaya gerek yok ilana 10 binde yazarım seni bağlayan bi durumda değiş bu rica ediyorum yeter sıktı

bu arada gitarımı kötülemeyi cidden bırak sıktı bu gitarın sıfırı 935 dolar 2009 form mesajında katolog fiyatı paylaşılmış aes920 yaz tr fiyatı 12-13k reverbte 300 dolalrıkta ilan var güncel olanı önemli 600 dolarlık olanı güncel bi tane 800 den 450 civarına düşmüş ve çin malı epi 4-5 bine satılırken kore malı iki gitarımıda satıyorum almayacaksan tatava yapmaya gerek yok ilana 10 binde yazarım seni bağlayan bi durumda değiş bu rica ediyorum yeter sıktı
çin malı epi nasıl 4-5e satılıyor bende custom 'kore' epi var hala 3.5a satabilmis degilim

Sen işte tüm bunları benim gitara takas teklif edip üstüne para isterken düşünecektin güzel kardeşim. Kazıklamaya çalışırken iyi, cevabını verince "yeter sıktı" :)

Ayrıca dolarla açılan ilanları güncel / güncel olmayan fiyat diye ayırman da üstün zekanı kanıtlıyor. Adam 10 sene önce de 300 dolarla üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri alabiliyordu.

Sen işte tüm bunları benim gitara takas teklif edip üstüne para isterken düşünecektin güzel kardeşim. Kazıklamaya çalışırken iyi, cevabını verince "yeter sıktı" :)

Ayrıca dolarla açılan ilanları güncel / güncel olmayan fiyat diye ayırman da üstün zekanı kanıtlıyor. Adam 10 sene önce de 300 dolarla üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri alabiliyordu.
Gitarın neydi inan hatırlamıyorum her gün başka teklifler yapıyorum al sat yapan birisiyim banada bir sürü saçma bulduğun teklifler geliyor bak altını çiziyorum bulduğum bunlara hayır teşekkürler deyip geçiyorum vaktim olmadğından boş bir insan olmadığımdan böyle forum köşelerinde birisine sataşsam mı diye beklemediğimden velasılkelam he deyip geçicen böyle kişilere kazıklamak diyemezsin ben seni dolandırdım hayır dolandırmaya teşebüs ettimde hırsızlıkmı yaptım hayır sen bana bunu diyemezsin bak ben 200 tl kapora yatırdım alamadım sonıç yok bu dolandırıcılık ben sana böyle böyle diyorum şu gitar takas olur mu sende aklı selim bir insansan aklına yatmadıysa hayır dersin bu kadar basit uzatmaya gerek yok sen hakaret ediyorsun bu daha büyük bir ayıp ben sana böyle hakaretler etsem hoşuna gider mi? İnsan gibi konuşuyoruz konuyu açma olayımda bu gitar ne kadar eder diye zaten farkettiysen ben gördüğüm fiyatı koyuyuyorum bir daha mesaj atmazsan sevinirim ama atcaksanda üslüubunda at

O değil de sen bana şunları açıkla;

1- Önce yeni oldu dediğin sonra kıvıramadığın o izin ne olduğunu bilmiyordun ya, hani o yüzden ilanda belirtmedin. Gitarın öyle üretildiğini mi sanıyordun?
2- Ederinden fazla fiyat biçip, takasta üstüne para istemek neye girer?
3- 10 tane 200-300 dolar arası ilan varken 1 tane 600 veya 700 dolar her neyse, ilan görüp sonra da gördüğüm fiyatı koyuyorum demek hangi zeka ürünü?

O değil de sen bana şunları açıkla;

1- O izin ne olduğunu bilmiyordun ya, hani o yüzden ilanda belirtmedin. Gitarın öyle üretildiğini mi sanıyordun?
2- Ederinden fazla fiyat biçip, takasta üstüne para istemek neye girer?
3- 10 tane 200-300 dolar arası ilan varken 1 tane 600 veya 700 dolar her neyse, ilan görüp sonra da gördüğüm fiyatı koyuyorum demek hangi zeka ürünü?
bak kardeş seni o iz vardı çizik diye biliyordum luthie gittim japon dedi kurtarırız paçayı dedik bak abu açıklmalarıda sana yapmıyorum diğer okuyanlara
ederinden fazla diyorsun saihibi olduğum malın ederini ben belirlerim 935 dolar sıfırı yazıyor katologta bende nakitte 3500e vericektim
ve bu ticaret paran yetmiyorsa veya fazla buluyorsan muhattap olma 1000000 dolar yazıcam bidahaki ilanda gitarın neydi bilmiyorum 4 bin sıfırı olan gitarsa isterim örneğin biri aralarında fark oluyor aynı şekilde sende en aşşağa fiyatı bulup geliyorsun ki reverbe göre değlendirceksek 500-600 dolara usa fenderler var anlatabiliyormuyum tr de 6 binden başlar bu sahibindede
ticaret sonuçta bu herkes istediği teklifi verir fiyatı ister sonuçta son çıkan cevap iradeyle çıkıyor daha yazma dedikçe yazıyorsun sen bilirsin bana farketmez ama
üslubunda yazarsan tartışma ortamı sonucta burası hakaret etme yeri değil askerlik arkadaşın vb de değilim

Gitarın neydi inan hatırlamıyorum her gün başka teklifler yapıyorum al sat yapan birisiyim banada bir sürü saçma bulduğun teklifler geliyor bak altını çiziyorum bulduğum bunlara hayır teşekkürler deyip geçiyorum vaktim olmadğından boş bir insan olmadığımdan böyle forum köşelerinde birisine sataşsam mı diye beklemediğimden velasılkelam he deyip geçicen böyle kişilere kazıklamak diyemezsin ben seni dolandırdım hayır dolandırmaya teşebüs ettimde hırsızlıkmı yaptım hayır sen bana bunu diyemezsin bak ben 200 tl kapora yatırdım alamadım sonıç yok bu dolandırıcılık ben sana böyle böyle diyorum şu gitar takas olur mu sende aklı selim bir insansan aklına yatmadıysa hayır dersin bu kadar basit uzatmaya gerek yok sen hakaret ediyorsun bu daha büyük bir ayıp ben sana böyle hakaretler etsem hoşuna gider mi? İnsan gibi konuşuyoruz konuyu açma olayımda bu gitar ne kadar eder diye zaten farkettiysen ben gördüğüm fiyatı koyuyuyorum bir daha mesaj atmazsan sevinirim ama atcaksanda üslüubunda at
Arkadaşım ekonomi zaten kötü en alt segment gitarlara sahip olabiliyoruz yetmiyor böyle fiyat çeken insanlar var. Alım satım yaptığını söylemişsin yaptığın alımlarda bu politikanın tam tersini benimsiyor olmalısın. Hakaret falan yok asıl hakareti sen ediyorsun bu fiyat ne akıl var göz var. Gitarın ederi ne ise o. En azından şunu enstrümanda yapmayın insanlara sadece nesne vermiyorsunuz.

Arkadaşım ekonomi zaten kötü en alt segment gitarlara sahip olabiliyoruz yetmiyor böyle fiyat çeken insanlar var. Alım satım yaptığını söylemişsin yaptığın alımlarda bu politikanın tam tersini benimsiyor olmalısın. Hakaret falan yok asıl hakareti sen ediyorsun bu fiyat ne akıl var göz var. Gitarın ederi ne ise o. En azından şunu enstrümanda yapmayın insanlara sadece nesne vermiyorsunuz.
yani ben alım satım yapıyorum iradeniz var alıp almamakla ahmetten mehmetten alabilirsiniz ufak çaplı para elde ediyorum zaten kazandığım yok kimseyide bağlamaz istediğim fiyat kendi malıma dair yanlışmıyım yukarıdaki arkdaşın iki sayfadır yazdıklarında dolu hakaret var bakabilirsin dikkatilice

O kadar açığın var ki, şekilden şekle sokardım ama yazdıklarını okuyup anlayana kadar şaşı oluyorum. Sana üstün zekanla başarılar.
Bak her insanın sabrı var taşırma istersen kapa çenini git kumda oyna
istediğim fiyatı koyarım ilana istediğim teklifi veririm seni alakadar eden bir durum yok burda laf atmadan gidemiyosun ne yazarsan yaz cevap vermicem seni kale aldığımdan yazmadım bu kadar şeyi gitarımı araştırablar için yazdım

2008'de mydukkanda 740 euro imiş:

Euro'daki enflasyonu göz önünde bulundurunca 2020 yılının 870 eurosu yapıyor.

Sıfırını zorlasak 6000 TL yapıyor özetle. Piyasasının olmadığını, kusurlarının olduğunu ve bugün 6000 TL'ye çok çok daha iyi sıfır gitarlara sahip olunabileceğini de göz önünde bulundurursanız 2500 TL civarı hakkaniyetli bir fiyat olacaktır.

Tabi satabilmek için daha da fiyat kırmanız gerekebilir, çünkü söz konusu meblağa ikinci elde daha temiz ve üstün gitarlar bulmak da mümkün olabiliyor.

Son düzenleme:
Varoş bir adamın köylü kurnazlığını ve çakallığı savunmasını okudum 2 sayfa, üzücü. Arkadaş kendini herkesten üstün gören süper zekalardan heralde bulaşmayın, sizin söylediklerinizin pek bir değeri yok, kendi bildiği ve düşüncesi her zaman doğru olan kişiye birşey anlatamazsınız.

Geri