Delay Pedal ayarlari

Merhabalar, pedal boardum uzerinde mooer reecho delay pedali kullaniyorum ve oncesinde volume boost amacli mooer pure boost pedalinu kullaniyorum. Bu ikisini de fx loop uzerinden kullaniyorum. Tek basina her iki pedal da guzel calisiyor. Ancak sololarda volume boost ve delay i actigimda delay biraz fazla reverb gibi oluyor. Bunu ne yaparsam yapayim ayarlayamadim. Bununla ilgili oneriniz nedir bunu azaltmak icin delay pedalini nasil kullanabilirim ?

tam anlamadım ama boost input'tan sinyal ilk girerken kullanılır genelde ... ikisi de fxloop dediğine göre sen preamp'ten geçen sesi delay'e girmeden boost'luyorsun gibi geldi? farklı kombinasyonda dene çözersin....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tam anlamadım ama boost input'tan sinyal ilk girerken kullanılır genelde ... ikisi de fxloop dediğine göre sen preamp'ten geçen sesi delay'e girmeden boost'luyorsun gibi geldi? farklı kombinasyonda dene çözersin....

Aynen oyle, arastirdigima gore sololarda volume boost yapmak icin clean bir booster ile fx loop uzerinden sesi artiriyorum(one koyarsam sadece clean channel da ses artisi oluyor, overdrive icin sadece drive i artiriyor.). Delayi bu boost'un onune ve arkasina koydum ancak sonuc pek farkli olmadi :)

Geri