Yönetime nasıl ulaşabilirim?

Aylardır hesabımla ilgili bir sorun için aynı mesajı "bize ulaşın" kısmına atıyorum ama nedense cevap gelmiyor, aynı mesajı onlarca kez attım belki de yüzü geçmiştir. Nasıl ulaşabilirim bilen var mı?
 
Sadece basit bir tahmin böyle bir şey olmayadabilir. Site scripti kurulurken sistemin atadığı info mail adresine bakan kimse yok çünkü öyle bir mail yok :D
 
Site sahibi sadece siteden elde ettiği gelir dışında bir şeyle ilgilenmiyor galiba. Malum bende uzun zamandır ulaşamıyorum.
Pek bişey kazandıklarını zannetmiyorum ya. Mesela şu sayfaya 3 tane reklam vermiş ama adblocktan dolayı onları bile göremiyoruz. Bence sayfayla uğraşsaydı adblock'u kaldırmamızı isteyen bir uyarı metni yapabilirdi sayfanın girişine.
 
Benim de paylaştığım bir konser videosu silinmiş. Aşağıdaki gibi bir bildirim gelmiş ama gerekçeyi anlayamadım. Konser videosu vs. paylaşmak yasak mı forumda yoksa bilmediğim farklı bir kural vs. mi var? Yöneticilere de ulaşamıyorum sebebi öğrenmek için. Aydınlatırsanız sevinirim. Eğer kural dışı bir şey yaptıysam da bir daha yapmamak adına iyi olur sebebi öğrenmem.
Adsız.jpg
 
@Jäger Aynı gerekçe bende de yazdı, otomatik herhalde. Ben linksiz paylaşım sadece “performansını göster” başlığında var diye orada paylaştım o yüzden kaldırılmış, yeni medya açarken kategorilerde “diğer” seçmek lazım.
Şimdi o kategoride konser videosu paylaştım ben de, kaldırılcağını sanmam.

AEF465BC-E340-4CA9-BE3B-C20C333924E5.jpeg
 
Dumanla... sanırım. Ulaşılmıyor ki. Ulaşabileni görmedim en azından. Yorum falan yapıyorlarsa da tagleri yok belli ki, küfür yememek için almıyorlardır 🤣
 
Yönetim aslında çok güzel çalışıyor. Siteyi bir süre takip edince easter egg kıvamında hesap kapatma yöntemleri var. Mesela insanlara özel mesajla başka bir forum kurduğunuza dair davet temalı bir mesaj atın. Hesabınız anında kapanır. Ne kadar özenle araştırırsanız, o kadar yaratıcı bir şekilde istediğiniz an hesabınızı kapatabilirsiniz.
 
Üst