Gripin'

birkere parkormanda tam dinleyebildim duman'ın alt grubu olarak çıkıyorlardı ele güne karşıyı coverlamışlardı güzel olmuş ama inşallah albüme koymamışlardır, diğer şarkılarda fena değildi..
birde mimar sinanda dumandan önce çalan altgrup sizmiydiniz mustafa sandal coverı yapmıştınız :)

evet dün gece zagadaydılar. sırf onlar için 3 e kadar bekledim. ama beklediğime değdi. programın sonunda çıktılar ve hikayeler anlatıldı isimli şarkılarını söylediler ilk defa baştan sona dinledim şarkıyı gerçekten çok güzel bi şarkı. inşallah albümü bulurum. tekrar başarılar............. :D

rethink demiş ki:
bikere parkormanda tam dinledim duman'ın alt grubu çıkıyorlardı ele güne karşıyı coverlamışlar güzel olmuş ama inşallah albüme koymamışlardır diğer şarkılarda fena değildi birde mimar sinanda dumandan önce çalan altgrup sizmiydiniz mustafa sandal coverı yapmıştınız :)

foruma attigim ilk mesajda sarki listesi var :)

gripin'in mimar sinan universite'nde performansi oldu , ancak duman'la birlikte cikmadilar oraya ...
mustafa sandal coveri da yapmadilar hic :)

bu arada album isimi "hikayeler anlatildi"
dun gece zaga'da dinlediginiz sarkilardan ilki "Bosver" digeri ise "Elalem" idi .

:elsalla

Çoook tesekkurler,guzel mesajlar ve dilekler cesaretlendiriyor insani,mutu ediyor.
Dedigim gibi darisi bu ise emek harcayan herkesin basina.

Haluk MSU ile ilgili mesaja cevap yazmis gerci ama ben de biraz ekleme yapayim;
MSU de gecen seneki senliklerinde KurbaN'in caldigi gun caldik.Bahsi gecen coveri yapan ve Dumanla beraber calan grup Fuzuli (Foozoolee).
Umarim isimlerini dogru yazmisimdir.

Tekrar tesekkurler..
Saygilar sevgiler..

Okan baba iyi yapıyo böyle...Abaran popüler kültüre karşı sesini az buçuk duyurmaya çalışan problemli (!) akımın TV'deki yüzü oldu...Dün gece de Gripin'e yol verdi..Üniversite gençliğine ulaşmanın en kolay yolu bence Zaga'ya çıkmak..İyi yaptınız yani..

birolnamoğlu demiş ki:
Çoook tesekkurler,guzel mesajlar ve dilekler cesaretlendiriyor insani,mutu ediyor.
Dedigim gibi darisi bu ise emek harcayan herkesin basina.

Haluk MSU ile ilgili mesaja cevap yazmis gerci ama ben de biraz ekleme yapayim;
MSU de gecen seneki senliklerinde KurbaN'in caldigi gun caldik.Bahsi gecen coveri yapan ve Dumanla beraber calan grup Fuzuli (Foozoolee).
Umarim isimlerini dogru yazmisimdir.

Tekrar tesekkurler..
Saygilar sevgiler..

ben o grup sizsinizdir, daha yolun başında moralinizi bozmiim diye söliyememiştim ama çok kötüydü iyi ki siz değilmişsiniz :)

neyse parkormanda sizi izledim ve beğendim güzel bir performanstı..

gripin'in ve yapımcıları grgdn'ın ellerine sağlık...
şansınız,yolunuz açık olsun...
favori parçam : "hayat mars etti" :beer
dinleyenler belirtmeye başlasın... :)

Albümü yeni aldım. Kayıt güzel, sound çok iyi. Bence sıradan bir albüm olmuş, kötü değil ama çok ta iyi denilemez. Canlı performanslarını çok beğenmiştim ama, birkaç yerde izleme fırsatım olmuştu. Gruba başarılar dilerim,daha iyi şeyler yapabilirler bence...
Tabi ne olursa olsun ülkede bu tür çalışmaların devam etmesi çok iyi bir şey.

Geri