Gripin'

halukkurosman demiş ki:
gripin’ İN İLK ALBÜMÜ “HİKAYELER ANLATILDI” ÇIKTI !
-------------------------------------------------------------------------------------
İLKER BALİÇ (Davul)
3c.jpg

Doğum Tarihi: 22.05.1980
Eğitim: İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nde öğrenci
En beğendiği gruplar : Rammstein
Tuttuğu takım: Galatasaray
Lakabı: Baljiç
Son günlerde en beğendiği gruplar: Michel Camilo, Incubus
Hikayesi: ‘’Kadıköy Anadolu Lisesi Grubu’’ adıyla kurdukları ‘’Kungfu’’ ile 9 sene boyunca çalıştı. 2000 yılında gripin’e katıldı. Hala Cuma akşamları Kungfu grubu ile birlikte Budha Bar’da sahneye çıkıyor .
-------------------------------------------------------------------------------------
sevindim görünce, bizim üniversitedenmiş arkadaş.. bi el atıverin de uyansın istanbul üniversitesi!! bana gına geldi aşırı siyasi duyarlılıktan.. biraz eğlence, bikaç festival, en azından o koca kampüsün koca ormanında düzenlenecek bi bahar-konser aktivitesi hiç fena olmaz açık havada.. istanbul üniversitesi rock klübü uyuma!!! aralıktan beri konser düzenlemiyosunuz, hiç sanmıyorum ki rektörlük karşı çıksın böyle bi etkinliğe, zaten millet bezdi eylemden, protestodan..

Albumu aldık ellerinize saglık sanırım buralardasınız ve bunları okuyorsunuz :D ...
Benim en begendiğim parcalarınız RÜZGAR, BOSVER ve ÇOKKISA cok güzel dinlemekten buyuk zevk alıyorum ve sizleri tebrik ediyorum umarım basarılarınızın devamı gelir.. ;)

Çok çok teşekkürler .Bu işe başlarken maddi bir beklentimiz yoktu sadece manevi beklentilermiz vardi.Bu güzel düşüncelerinizi okudukça çok mutlu oluyoruz..
İzmir e albümün çıktığı gün geldik.Bir daha geleceğiz bu ay içinde..
Saygılar sevgiler..

radyo D'de dinledim pek keyifli geçti ama hiçbir şarkıyı tam çalmadı güven bey :evil:
benim favorim karışmasın kimseler
gel artık,vakit geldi,canıma yetti,özledim çok...

Geri