Gripin'

Foruma birkaç gündür ulaşamadım sorun vardı sanırsam, herneyse..
Cumartesi gecesi çok güzeldi yani eğlendik valla, hep bir agızdan Gripin'e eşlik ettik güzel görüntüler oldu yani..
Onun dışında Gripin'de sahnede 2*5 saat kalarak ayrı bir güzellik yaptı dolu dolu bir performanstı..
Sonradan aklıma geldi; "Yenilmişiz" çalındı mı? Yoksa ben mi hatırlamıyorum=)-
Ozellikle İlker çok iyi gerçekten zamanlaması çok iyi ve çalarken yüzünden gülücük hiç eksik olmuyor hep boyle güler inşallah..
Birol ve İlker başta olmak üzere (ikisi çok iyi birer insana benziyor) grup kendi içerisinde ve seyirci ile çok mütevazi, sıcak bir ilişki sergiliyor sahnede oda çok güzel..
Umarım gidenler memnun kalmıştır benim gibi..
Daha çok umduğum birşeyde Gripin'in Ankara seyircisini sevmiş olması ve daha nice konserlere gelecek olmasıdır..
Başarılarınızın devamını çok içten diliyorum..

erinch demiş ki:
Foruma birkaç gündür ulaşamadım sorun vardı sanırsam, herneyse..
Cumartesi gecesi çok güzeldi yani eğlendik valla, hep bir agızdan Gripin'e eşlik ettik güzel görüntüler oldu yani..
Onun dışında Gripin'de sahnede 2*5 saat kalarak ayrı bir güzellik yaptı dolu dolu bir performanstı..
Sonradan aklıma geldi; "Yenilmişiz" çalındı mı? Yoksa ben mi hatırlamıyorum=)-
Ozellikle İlker çok iyi gerçekten zamanlaması çok iyi ve çalarken yüzünden gülücük hiç eksik olmuyor hep boyle güler inşallah..
Birol ve İlker başta olmak üzere (ikisi çok iyi birer insana benziyor) grup kendi içerisinde ve seyirci ile çok mütevazi, sıcak bir ilişki sergiliyor sahnede oda çok güzel..
Umarım gidenler memnun kalmıştır benim gibi..
Daha çok umduğum birşeyde Gripin'in Ankara seyircisini sevmiş olması ve daha nice konserlere gelecek olmasıdır..
Başarılarınızın devamını çok içten diliyorum..

Bütün güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz.Manhattan gecesi gerçekten çok çok güzeldi.Seyirci de mekan da o kadar pozitifti ki biz de mutlu mesut yerine getirmeye çalıştık sorumluluğumuzu.
Sanıyorum ve umuyorum sık sık Ankaraya uğaraycağız.
Orada bulunan herkese o guzel gece için teşekkürler.

Evet ,sadece ''yenilmişiz'' i çalmadık..Setlist'te atlamışım...

Gripin'i ilk bir hata sonucu dinledim bu hata DuMan gibi berbat bi grubun konserine gitmekti.Ama alt grup olarak Gripin çıktı ve çok güzeldi ki iyiki gitmişim GRiPiN vokal olarak ve sound alt yapı olarak çok iyi hazırlanmış bir album yapmış!!!
Şunu söliyim Gitaristi çok artist takılıo!!!

DaVe_MuRRaY demiş ki:
Gripin'i ilk bir hata sonucu dinledim bu hata DuMan gibi berbat bi grubun konserine gitmekti.Ama alt grup olarak Gripin çıktı ve çok güzeldi ki iyiki gitmişim GRiPiN vokal olarak ve sound alt yapı olarak çok iyi hazırlanmış bir album yapmış!!!

yok ya sana öyle gelmiş, grupta hiç kimsenin artistlendigi filan yok,
bence piyasadaki en sempatik, en oldugu gibi takılan tipler

tamambocegi demiş ki:
ee konserler hep ankara istanbul ve bazı belirgin yerlerdemi olacak başka yerler düşünülmüomu(mesela izmit)

Dusunmez miyiz !!Nereye cagirilirsak oraya geliriz..Aralik sonunda ya da ocak basinda Bursa Resimli Bar konserimiz olacak..Bildigim kadari ile kesinlesti.Bir de İzmir'imiz var..Ankara ya sikca gidecegiz gibi gorunuyor.
Her yere gidelim,gorelim,calalim..Gonul baska ne ister ki:) ..

DaVe_MuRRaY demiş ki:

Yok yaw..Hiç öyle değildir..En azından benim düşüncem bu.Sakın önyargı ile yaklaşmayın..Lokum gibi adamdir..:)

Geri