Gripin'

Ben albümü yeni aldım.Ve çok beğendim.Bi de yeni basımı olduğu için bu sefer hata da yok.Keşke birazcık daha çeşitlilik olsaydı albümde.Yani müzik tarzı tamam gripinin belli ama keşke en azından şarkıların başlangıçları biraz daha değişik yapılmaya çalışılsaydı.Böyle olması hafiften tekdüzelik hissi veriyor insana.Albümü beğendim ama bi sonraki albümde bunlar göz önünde bulundurulursa daha iyi olur gibime geliyor.

Sevgiler&saygılar

cmt gripin süperdi bence! rock'n live da ilk üçe girer. ayrıca birol resimlerdekinden daha yakışıklısın...

çok küfür yedim vakti samanında iş arkadaşlarımdan...bi albüm kaç kere ardarda dinlenebilir?...ben de bilmiyorum...bi yerden sonra "bayılmış olmalıyım"...çok iyisiniz hocam..ehehe alkış...

Amatör Müzik yaparlarkende oldukça kalitelilerdi ..
"Üç" parçaları en favori parçalarımdan..Deniz'inde o güzel sesiyle konuk vokallik yapması parçaya ayrı bir lezzet katmış.. Yeni albüm geliyor mu onu merak ediyorum :idea:

DipKöşeNot:
-Çalar Saat Osman, Birol'ü mü örnek alıyor yoksa :?: kargaşam halen sürmekte- 8O

Album..uzerinde harıl harıl calıstıgımız ömür parcasi
ama bu arada..
Eve dönüyoruz.Istanbullu dostlar dilerlerse 15 ekimde bronxda gripin izleyebilirler.
Ankara..
29 Ekim
Saklıkent
Vega..Manga

Sevgiler saygılar

cok seviyorum gripin'i yaa.. dönüp dönüp dinliyorum..bıkmadan.. birol'un sesi zaten uçuruyo beni..tbrkler ya böle dvm edin..

giiitmeeee demedim baglanmaktan korkarsın diyee ...

Ben Gripin'in müziğini son dönem yeni çıkan grupların yaptığı müzikten daha çok tutuyorum. HAzmı kolay mideyi şişirmeyen :) dinlenebilitesi yüksek şeyler yapıyorlar. Ne var ki sanırım grup istediği randımanı alamadı. Belki de yanlış zamanda yanlış yerdeydiler. Biraz geç bir yorum oldu ama neyse...

ya konuya çok göbekten girmiş olucam ama "karışmasın kimseler" mükemmel bi şarkı çok seviyorum alıyo götürüyo beni bi de öyle "seeen meleğim!" diye girmiyo mu birol tamam uçuyorum ben :D

İstanbulda ki buluşmalara gelmeyi planlıyorum ! Bu arada İzmirdeki Roko fest organizasyonunun ardından Kendileri ile yaptığım röpörtajı eklemiştim siteye fakat erişemeyenler yada bulamayanlar ö.m yada mail ile bana ulaşlabilirler kendilerine mutlaka ileteceğim....

saygılar....

M a v e r i C K _ i d

Yeni albümlerinde 2 CD var. Birinci CDyi henüz dinleyebildim. Benim cok hosuma gitdi. Fark etdim de, yeni grublarin hepside kendilerine ait bir tarz yakalamislar.

Gripin grubuda öyle. Ses ve soundun bir baska havasi var.
Birde vocalistin kelimelerinide nasil anlamak istiyorsan öyle anlayabilirsin. Mesela "...Silicem gelmisi gecmisi". Ilk dinledigimde "silicem" kelimesini baska türlü anlamistimda (anlayan anladi).
Umarim bizi bir albüm ile birakmazlar.

Geri