Gripin'

zapin demiş ki:

bu kelimeyi hak edecek birşey yok ortada şuanda.
yeni birşey deniyorlar, türk sanat müziği ile alakalı olarak.
ilk başta onlar da bu teklif karşısında şaşırmışlar ama denemekte fayda var.
tarzlarının dışında bir müzik türü ama gripin bunu başarabilir.
bekleyip ne olacağını görücez.

Popstar Alaturka da canlı performanslarını merakla bekliyorum...

öss sonrası gripin dinlemek iyi gelecek bana... canlı canlı ve farklı bir tarzda...

güzel olacağına dair bir his var içimde...

ne de olsa gripin....seviyorum çok...

zapin demiş ki:
gurultu_27 demiş ki:
yarın saat 20:00 de popstar alaturka da canlı performans sergileyecek olan grup :roll: :D

yuh artık :?

Öncelikle herkese sevgiler..
Albüm,turne,iş,okul derken Turkrock forumunu çok fazla takip edemedik .
Geç olmuş olsa da albüm ile ilgili olumlu,olumsuz tüm eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
Bu akşamki mevzuya gelirsek daha önce hiç denemediğimiz bir şeyi deneyeceğiz.Sevenler bilecektir ki televizyon programları ile aramız iyi değildir.Aslında her şey Altın Kelebek ödül töreninde Emel Sayın'ın teşekkür konuşmasında '' Yeni nesil Türk sanat müziğine ilgi duymuyor,ilgi azalıyor ' yorumu üzerine Osman Tan'ın teklifi üzerine gerçekleşti.Türk sanat müziği kültürümüzün en zengin müziği ve her ne kadar TV programlarına fazla katılmıyor olsak ver Türk sanat müziği tarzımızın çok dışında olsa dahi elimizden geleni yapmaya çalışacağımızı söyleyerek ve biraz da çekinerek bu teklifi kabul ettik.Bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak.Umarım hoş bir şey olur ve umarım çorbada biraz da olsa tuzumuz olur..

Saglıcakla kalasınız..

birolnamoğlu demiş ki:
zapin demiş ki:
gurultu_27 demiş ki:
yarın saat 20:00 de popstar alaturka da canlı performans sergileyecek olan grup :roll: :D

yuh artık :?

Öncelikle herkese sevgiler..
Albüm,turne,iş,okul derken Turkrock forumunu çok fazla takip edemedik .
Geç olmuş olsa da albüm ile ilgili olumlu,olumsuz tüm eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
Bu akşamki mevzuya gelirsek daha önce hiç denemediğimiz bir şeyi deneyeceğiz.Sevenler bilecektir ki televizyon programları ile aramız iyi değildir.Aslında her şey Altın Kelebek ödül töreninde Emel Sayın'ın teşekkür konuşmasında '' Yeni nesil Türk sanat müziğine ilgi duymuyor,ilgi azalıyor ' yorumu üzerine Osman Tan'ın teklifi üzerine gerçekleşti.Türk sanat müziği kültürümüzün en zengin müziği ve her ne kadar TV programlarına fazla katılmıyor olsak ver Türk sanat müziği tarzımızın çok dışında olsa dahi elimizden geleni yapmaya çalışacağımızı söyleyerek ve biraz da çekinerek bu teklifi kabul ettik.Bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak.Umarım hoş bir şey olur ve umarım çorbada biraz da olsa tuzumuz olur..

Saglıcakla kalasınız..

:) hahaha..programı izleyemedim ama internetten baktım..:)hakikaten çok güzel olmuş..tebrik ederim..

sevdiğim bi grubun herkeslerden önce çıkıp ve onlar için dalgalandım da duruldum rock versiyonunu söyleyip ve kimsecikler daha gelmeden (jüriler) gitmeleri üzdü beni..dış kapının mandalı gibi..jürilerin de dinlemiş olmasını ve övgülerini duymak isterdim ama onlar ne anlasın gripin'den..

bu arada ilk'i başardılar, tebrikler gripin :)

ya bu grubu beğeniyor musunuz gerçekten?
bence yaptıkları müzik en azında turkrock.com'da başlık açıcak kadar güzel değil.
Hiç beğenmiyorum, hiçbir zaman da oturup dinlemeyi düşünmüyorum.

keşke herkes kendi fikrini beyan ederken bir başkasının fikrine saygı duysa. birinin yaptığı işi beğenmediğini dile getirirken beğenenleri ve emek sahibi kişileri bir şekilde küçümseme yolunu seçmeden, beğenmeme, sevmeme sebeplerini (gerekiyorsa), varsa eleştirilerini yazıp "bunun burada ne işi var" gibi gereksiz gerginlik yaratacak kelimeler sarfetmese. vs vs vs

Geri