Gripin'

İki yıllık suskunluğuna son verip, 2007 yılının en dikkat çekici rock albümlerinden birine imza atan Gripin OLMECA sponsorluğunda sevenleri ile buluşuyor.
Kapı Açılış: 22:00
Giriş: 15 YTL

adszfe0.png

PinkPunKK demiş ki:
Hiç Bir işe yarayacagini düşünmüyorum 2 gün sonra bu gurupda yok olacak.

1999 yılından beri var olduklarını düşünürsek ve de şu anda yılın 2007 olduğunu ve hatta 2008'e ramak kaldığını... derim ki ben 2 günlük gruplarla, sanatçılarla bir tutulmamalı.. tutulamaz..tutamayız.. zira hala varlar.. yok olmaya da hiç niyetleri yok..

Bak güzel arkadasım ben kendimi bir tartışmada bulmak istemiyorum.Gayet medenice görüşlerimi belirttim sende saol saygılı bir şekilde cevap verdigin icin.Ben 15 , 16 yaş cocuklarının asice parlıyacaklarını düşünmüşdüm daha öncesinde.

Herneyse şimdi rock müizk kavramını cok iyi anlayamadık biz halada anlamıyoruz sayın arkadaşım.

Rock müzigin belli bir düzeni ve yapılabilesi hali vardır.

Buraya dikkat ; Rock müzik takım elbise ile , gömlek ile sivri burun ayakkabi ile yapılacak iş degil.( Kendi görüşürüm saygı )

BEn giripinin pop yapdıgına inanıyorum 99 dan beri var olabilir ama 2007 de duydum ben onları cok duygusal sarkılarla milletin icini yakan bir gurup olarak.

Bakınız Saygı deger arkadaşım ROCM MÜZİK : http://www.youtube.com/watch?v=vp9z-9RdwwM

Burada ilgini cekmek istedigim müzigin kalitesi ve Alt yaının nekadar dolu olması sahnedeki müzisyenlerin bu müzigi yaparken girmiş oldukları görünüm ve seyirci !!!!!!!!!!!!

Bakınız arkadasım Gripin : http://www.youtube.com/watch?v=g0v-I04LLaM

Bakınız Gripin gömlek , Takım elbise , duygusal sözler

ve 6/6 lık mastika ritimi.

Bunlara göz yummayın gzel arkadaslarım benim , bu ülkenin rock müzik denile o kavramı ögrenmesi lazımki! Gercekden rock müzik yapan guruplara sıra gelsin.Suan öyle bir durumdayızki duygusal rock müzik yapan , yapdıgını sanan guruplar bu işin parasını kazanıyor.Popüler kütür diyoruz biz buna !!! Hoş bu kültüre uymamak kacarsız oldu günümüzde bunun dışında demek istedigim sudur Emre aydın , Gripin vs gibi guruplar ülkeye rock müzigin bu sekilde oldugunu aşılıyor.

Unutmayalım tam 1 sene Yüksek sedakat diye bir kanser gecirdik

Kendinize gelin dostlar.

Görüşürüz.

tamam görüüne saygımız var.. sen rock seviyor olabilirsin.. gripin'i rock kulvarında değerlendirmiyor olabilirsin.. ama sorun şudur bence... gripin rock yaptığını iddia eden bir grup değildir.. kaldı ki takım elbise giyenler rock yapamaz gibi bir kaide olduğunu sanmıyorum ben.. zira müzik sanattır ve sanat özgünlük ister.. içsel bir şeydir bu.. nasıl hissettiğinle alakalıdır.. ama dediğim gibi rockmış değilmiş mesele bu değil.. gripin 1999'dan beri var.. ve bunca zamandır müzik yapıyor.. silinmediler yani.. 2 günlük gruplarla, sanatçılarla bu yüzden bir tutulmamalı.. gripinin pop olduğunu düşünende, rock olduğunu düşünende 2 günlük grup yakıştırması yapmamalı bu durumda. benim anlat istediğim bu. müzik tarzı göreceli bir durumdur zira.. senin rocktan anladığınla benim rocktan anladığım farklıdır. zira ikimizde başka insanlarız. yaşanmışlıklarımız farklı.. ben diyorum ki tarzın bir önemi yok şu durumda. sonuçta 2 günlük grup değiller. olmadılar.. olmayacaklarda... pop, jazz, alaturka, arabesk, rock, metal önemi yok inan ki.. önemli olan yaptığı işi hakkıyla yapıp kalıcı olabilmek.. yoksa kişise tercihler değişir herkese öre ki göreceli bir durumun tartışması olmaz..olmamalı da.. zira hiçbir manığı yoktur bence..

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın en iyi albümlerinden birine imza atan, bugüne kadar bu albümden çektikleri iki muhteşem klip ile (Böyle Kahpedir Dünya - Sensiz İstanbul'a Düşmanım) büyük başarı kazanan Gripin'den hayranlarına yeni yıl sürprizi: Dalgalandım da duruldum...

Gripin, konserlerinde seslendirdiği ve inanılmaz beğenilen, Müzeyyen Senar'ın yorumuyla genç yaşlı herkesin sevdiği bir klasik haline gelen Dalgalandım da Duruldum'u nihayet stüdyoda kaydetti. Yeni yılı karşılarken grubun hayranlarına süprizi olarak albümün yeni baskılarına eklenecek olan şarkıya ses getirilecek bir klip de çekti

Önceki akşam Ayazağa'da özel bir stüdyoda çekimleri grubun üyelerinden Evren Gülçığ yönetmenliğinde tamamlanan klipte ünlü yıldız Tuba Ünsal da rol aldı. Tuba Ünsal klipten alacağı ücretin de bir hayır kurumuna bağışlanacağını açıkladı.

ddd021yu1.jpg

Nye / Duman - Gripin@Hilton Convention Center

31 Aralık Pazartesi / saat: 21:00

Sahne Önü / VIP: 100,00 YTL
Normal: 50,00 YTL

- Normal : 50 YTL (24 Aralık'ta bilet fiyatı artacaktır.)
- Sahne Önü / VIP :100 YTL (sınırsız yerli içki)
- Sahne Önü STAND : 1.000 YTL (max 6 kişiliktir.1şişe vodka +soft drink + enerji + cerez + servis dahildir/ 1 şişe bittikten sonra yerli içki ikramı ücretsiz devam edecektir.,)
- Biletler sınırlıdır.- Organizatör bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir şarkıya takılmışsan
Üstüne çökmüşse sözleri, yanında hüzün
Ruhuna ucundan dokunmuşsa,
Kararmışsa gün gibi aydınlık yüzün
Her telefon çaldığında
Karşındaki yine bir başkasıysa
Ağlamak, beklemekten çok kolay
Bir parça bile umut kalmadıysa

Ahh kaybolan
El değmemiş ruhumdu kir tutmayan
Ahh kaybolan
İçindeki çocuktu yeri dolmayan

Her gece yattığında
Aklındaki sevgilin değil bir başkasıysa
Ve her şeyi unutup uyumak istiyorsan
Sığınmak için seçtiğin yer rüyalrınsa

Her aynaya baktığında
Karşındaki sen değil bir başkasıysa
Ağlamak aldanmak kadar kolay
Kendine bile bakacak yüzün kalmadıysa

Ahh kaybolan
El değmemiş ruhumdu kir tutmayan
Ahh kaybolan
İçindeki çocuktu yeri dolmayan

Görmüyor musun kabuk bağlamıyor kanattığın hiçbir yaran
Hiçbir zaman geri dönmüyor kaybettiğin onca insan
Saat dört olmuş arıyorsun çaresini hüznün kederin
Acıdan başka dermanı yok ki boşvermiş bünyenin..

Gripin en beğendiğim yerli gruplardan biri benim için..Albümdeki tüm şarkıları çok güzel..Yeni kliplerini de merakla bekliyorum =))

ohh miss... yeni videomuz nihayet izleme kıvamına ulaştı... dalgalandım da duurldum..made in gripin... %100 gripin ürünü... her bir işini kendileri yapan gripin beylere sonsuz sevgiler efendim... eline sağlık evren bey'in. ne de güzel çekmiş... eline sağlık murat bey'in ne de güzel dekor olmuş... a'dan z'ye dört dörtlük olmuş. tadından yenmaz olmuş.. leziz olmuş...
ahh birde konser haberlerini vereyim sizlere... canlı canlı dinlemek istersiniz belki dalgalandım da duruldum'u =)

24 Ocak Bablyon İstanbul

8 Şubat Bronx İstanbul

13 Şubat Bolu - ULudağ Patlıcanfest

14 Şubat Ooze Venue İzmir

16 Şubat The Wall (beach park eski gizli bahçe) Antalya

23 Şubat Opus Bar İzmir (rock'n dark express)

22 Mart Kemancı İstanbul (rock'n dark express)

5 Nisan Resimli Bar Bursa (rock'n dark express)

gripin bu akşam saat 22.00 de dream tv de "yüxexes" e konuk oluyor...

notun dibi : d smartı icat edenlerin qwrşlkşlkhlhljşljşk

ama ama olamaz ya... uff yaa... aman yaa....

gitti guzelim gripin....

PinkPunKK demiş ki:
Bak güzel arkadasım ben kendimi bir tartışmada bulmak istemiyorum.Gayet medenice görüşlerimi belirttim sende saol saygılı bir şekilde cevap verdigin icin.Ben 15 , 16 yaş cocuklarının asice parlıyacaklarını düşünmüşdüm daha öncesinde.

Herneyse şimdi rock müizk kavramını cok iyi anlayamadık biz halada anlamıyoruz sayın arkadaşım.

Rock müzigin belli bir düzeni ve yapılabilesi hali vardır.

Buraya dikkat ; Rock müzik takım elbise ile , gömlek ile sivri burun ayakkabi ile yapılacak iş degil.( Kendi görüşürüm saygı )

BEn giripinin pop yapdıgına inanıyorum 99 dan beri var olabilir ama 2007 de duydum ben onları cok duygusal sarkılarla milletin icini yakan bir gurup olarak.

Bakınız Saygı deger arkadaşım ROCM MÜZİK : http://www.youtube.com/watch?v=vp9z-9RdwwM

Burada ilgini cekmek istedigim müzigin kalitesi ve Alt yaının nekadar dolu olması sahnedeki müzisyenlerin bu müzigi yaparken girmiş oldukları görünüm ve seyirci !!!!!!!!!!!!

Bakınız arkadasım Gripin : http://www.youtube.com/watch?v=g0v-I04LLaM

Bakınız Gripin gömlek , Takım elbise , duygusal sözler

ve 6/6 lık mastika ritimi.

Bunlara göz yummayın gzel arkadaslarım benim , bu ülkenin rock müzik denile o kavramı ögrenmesi lazımki! Gercekden rock müzik yapan guruplara sıra gelsin.Suan öyle bir durumdayızki duygusal rock müzik yapan , yapdıgını sanan guruplar bu işin parasını kazanıyor.Popüler kütür diyoruz biz buna !!! Hoş bu kültüre uymamak kacarsız oldu günümüzde bunun dışında demek istedigim sudur Emre aydın , Gripin vs gibi guruplar ülkeye rock müzigin bu sekilde oldugunu aşılıyor.

Unutmayalım tam 1 sene Yüksek sedakat diye bir kanser gecirdik

Kendinize gelin dostlar.

Görüşürüz.

harbiden elinekoluna yüreğine ağzına diline ayağına gözüne bunu yazan ve yazarken zahmet çeken her yerine kurban.

Geri