Piyasada gitar olmaması

Yaklasık 1-2 ay önce gitarımı yeni gitar alırım diye sıfırının yarı fiyatı kadarına sattım. Şöyle sabit köprülü bir iron label, ltd 1000 serisi ya da jackson pro alırım diye. Ama yok arkadas gitarı olan satmak istemiyor, satan kişi çok komik fiyatlara satıyor. Virüste bas gösterdi. Karantina günlerinde gitarsız kaldık iyimi.

bende yeni gitar ve amfi almak istiyorum Amfi buldum ama jackson pro serilerinden bulamadım ya birde neden Türkiye'de mick Thomson edition jackson yok? Zuhal müzik distribütör sanırım sipariş verebilirmiyiz? Varmi pro serisi satan????

Yaklasık 1-2 ay önce gitarımı yeni gitar alırım diye sıfırının yarı fiyatı kadarına sattım. Şöyle sabit köprülü bir iron label, ltd 1000 serisi ya da jackson pro alırım diye. Ama yok arkadas gitarı olan satmak istemiyor, satan kişi çok komik fiyatlara satıyor. Virüste bas gösterdi. Karantina günlerinde gitarsız kaldık iyimi.
Aynı dertten muzdaripim. Param oldu mu gitar bulamıyorum, gitar buldum mu da param olmuyor. Şu an deliler gibi ES-335 tarzı bir gitar arıyorum ama kafama göre bir şey hala bulamadım.

Salgın mevzularından dolayı hayat durduğu için bir müddet daha böyle devam edecektir. Zira mağazalar kapatti bir sureliğine diye biliyorum. Ancak düze çıkınca belki yeni urunler gelir cunku kentpark zuhaldeki eleman fender grubu (jacksonda dahil) mart sonu gibi gelecek demişti.

Geri