rode nt1 ai1 kayıt sorunu

merhaba ben yakın zamanda rode nt1 ai1 kit aldım. ilk bir kaç gün sorunsuz kullandım. daha sonra mikrofonu taktığımda kulaklığa aşırı bir dip ses benzeri rüzgar sesleri gelmeye başladı. arada yükseldi alçaldı sürekli değişken bi ses... bu ses kayda yansımasa çok sorun yapmıcam ama bütün ses olduğu gibi kayda gitmekte... en kısık gainde bile duyuyorum sesi bu arada bilgisayardaki bütün ses ayarlarını kontrol ettim.

servisle görüştüğümde kargolamam gerektiği söylendi ama mikrofona hiç dokunulmadı neredeyse birden böyle bir şey olması normal mi? belki çözülebilecek bişeydir servise vermek istemiyorum hemen ama başka ses kartı ve ya kabloyla deneme imkanım yok ne yazık ki...

kulaklık olarak beats studio 3 kullanıyorum. jakla bağlanıyor ses kartına ilk aldığım jak tam takılınca hiç ses vermiyordu ortada ses veriyordu. daha sonra kaliteli bir jak aldım. bu durum sanıyorum jak değiştirdikten sonra olmuş olabilir.

kullandığım programlar macte logic pro windowsta fl 20 ikisinde de aynı sorunu yaşadım.

Geri