Satılık Fender 2011 American Deluxe Stratocaster HSS Sunburst

Takasa
Açık
Fiyat
10000
Para Birimi
TL
Gitarı 2012 yılında Guitar Center'dan almıştım, 2011 üretimidir. Ben yıldan yıla değişimlerdeki üretim kalite farklarından çok anlamıyorum ancak 2013'ten itibaren Deluxe serisinde bir kalite düşüşü olduğunu okudum, emin değilim tabii denemeden kesin bir kanaatte bulunmak istemiyorum. Samimi olmak gerekirse herkes kendi gitarını övüp duruyor 10'larca aynı model arasından deneyip aldım şeklinde, öyle bir durum yaşanmadı bu gitar alınırken, gittim sadece bu gitarı denedim aldım kısacası :). Ancak Zuhal Müzik'teki bakımları yapan arkadaşım her bakımı yaptığında bugüne kadar eline aldığı en güzel Deluxe'lerden biri olduğunu söylüyor ve beni satmaktan vazgeçirmeye çalışmıştı birkaç kez. Artık daha vintage soundlara yönelmiş vaziyetteyim ve 8 yıldır birlikte olduğum modern soundlu strat'ımdan başka farklı tatlar arayışındayım. LSR Roller Nut eşiği ve kilitli burguları sayesinde ne akor kaçırıyor, paslanmaz malzemeleri sayesinde de ne bir hardware'ı eskiyip işleyişini yitiriyor. Bugüne kadar sahip olduğum en versatil ve rijit gitar. Beğenmediğim tek bir tarafı yok aslında sadece artık vintage spec'li bir gitarla vintage soundlara yönelmek istiyorum. Gitarın üstünde normal sayılabilecek çalmaya bağlı kılcak çizikler var ancak majör bir büyük çizik, boya kalkması veya vuruk çatlak bulunmuyor. Sadece (bence hiçbir sıkıntı ifade etmiyor) single manyetiklerin üzerindeki N3 Noiseless yazıları pena temasları ile silindi. Üstünde herhangi bir modifiye yoktur. Hardcase'i, belgeleri duruyor. Herhangi bir eksiği yok kısacası gitarın. Sorularınızı yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Takas olarak vintage spec Telecaster'lar ile ilgileniyorum. '52 American Vintage Tele, '52 Telebration Hot Rod Tele vb. gibi gitarlar ile takas düşünüyorum, tavsiyelerinize de açığım bu kafalarda olan bir gitar olduğu sürece. Belki bir ihtimal rosewood American Professional Strat ile de takas düşünebilirim ancak önceliğim yukarıda belirttiğim Telecaster'lar.

E90C212F-5B44-4CCC-A152-0C1BCA9BA034.JPGIMG_0264.jpgIMG_6715.jpg

Selam leo fender.in (kim olduğunu biliyorsundur umarım) ürettiği usa g&l comanche gitarım ile takas edermisiniz.Cevap vermeden önce arşatırın lütfen.Nedeniyse üzerinde 3 adet humbacker manyetik olması bana sert geliyorlar.hardcase var. gitarın sertifikası ve garanti belgesi halaa duruyor.gıcır gıcır durumada bir gitar.kolay gelsin.

Selam leo fender.in (kim olduğunu biliyorsundur umarım) ürettiği usa g&l comanche gitarım ile takas edermisiniz.Cevap vermeden önce arşatırın lütfen.Nedeniyse üzerinde 3 adet humbacker manyetik olması bana sert geliyorlar.hardcase var. gitarın sertifikası ve garanti belgesi halaa duruyor.gıcır gıcır durumada bir gitar.kolay gelsin.
Maalesef hayır, sert tonlardan hoşlanmıyorum, ayrıca Fender'in tarihine ve kurucusuna hakimim, teşekkürler.