Agop Mu Mehmet Mi

H

hsyn94

16' alhemy pro art crashım war çok da memnunum fakat agopların çatlama yapyığna dair bir dyum aldım ve panik ldm pls yardm edn zilde nei tercih edersiniz_? :?

Belki ilk cevap olarak biraz soğuk olcak ki bunu yapmak moderatörler varken bana düşmez ama lütfen yazarken Türkçeye biraz dikkat et.Ve birde forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.Turkrock'a hoş geldin.

Abicim İstanbul zillerinin hiçbirinden korkma garantileri çok kapsamlı hemen değiştiriyorlar fabrikaya gönderince, bence Agop'u seç. on_air in de söylediği gibi kurallara da uymalısın.

İstanbul ziller gerçekten çok kalite zillerdir mehmet olsun agop olsun.. Şimdi şöyle bi durum var... Pop Zillerinde Rock müzik yaparsan ziller bırak çatlamayı direk kırılır. Mesela Grup arkadaşımın zil takımını ben aldım.. Yani benim tercihlerim oldu.. Daha önceden çalıp denediğim bi seri aldım.. Agop daha iyidir.. Ama mehmete göre pahalıdır.. Mesela benim tercihlerim olan Mehmet Radiant serisi çok baba zillerdir.. Tabi bide eğer rock yapıyorsan kesinlikle rock zilleri alacaksın.. Pop yapıyorsan zildjian ın çok güzel tınılı pop zilleri vardır.. Eğer metal yapıyorsanda banim tercihim sabian dır.. Harbi harbi kalın zillerdir..Kolay kolay hiçbirşey olmuyo keratalara.. Ama çok yüksek serisini almazsan harbi biraz odunsu ziller oluyo.. Tonu da kendiside sert oluyor :D

Geri