Ucuz gitar iyi amfi vs iyi gitar ucuz amfi

Şu anda yanyana 100w, 20w ve 15w amfi duruyor karşımda. Üçünün de sesini aynı seviyede tutarak gece bile çalabiliyorum ve hiçbirinin sesini tarihte tam açmadım. Lambalı değilse watt'ın ya da sesi yarıya, çeyreğe, tama açmanın bir karar kriteri olması yersiz.

sen anlamadın kardes , ses 0 da olacak yani 1 bile olsa fazla olacak

Anladım hocam ne dediğini de sesi güzel olduktan sonra tuşun sıfırda olmasının zararı ne onu anlamadım. İsterse ekside olsun. 10 inç hoparlörle 6.5 inç hoparlörün sesi bir olur mu? Hem de Amerikan Peavey yani. Ben 20 senedir çok özel bi amfi olmadıkça 40 50 wattın altında ss amfi kullanmadım, hiç birinin sesini de çeyrekten yukarı açmadım genel olarak ama bence de sen 10 watt Ibanez falan al 300e sesini 11e daya, tonun dibine vur.

Anladım hocam ne dediğini de sesi güzel olduktan sonra tuşun sıfırda olmasının zararı ne onu anlamadım. İsterse ekside olsun. 10 inç hoparlörle 6.5 inç hoparlörün sesi bir olur mu? Hem de Amerikan Peavey yani. Ben 20 senedir çok özel bi amfi olmadıkça 40 50 wattın altında ss amfi kullanmadım, hiç birinin sesini de çeyrekten yukarı açmadım genel olarak ama bence de sen 10 watt Ibanez falan al 300e sesini 11e daya, tonun dibine vur.
-'ye getir derken sesi içine mi çekicek asjfseıjfasıjf neyse mizahı bırakayım şimdi , kararımı verdim ibanez falan alıcam

Bence cort istiyorsan biraz daha para koy evl serisine bak derim bende evl x4 vardı hem clean ler efsaneydi hem cayır cayır distortion u vardı... haa gitar maun olduğundan baya ağırdı bel için sağlıklı değil 🤣

Forumda shecter omen 6 aktif manyetikli gitar satan var 1000 tl diyor bi konuş biraz daha pazarlık yapar belki kalan parana da amfi bakarsın. o gitar baya atar seni sabit kopru olmasi da avantaj.benim fikrim bu tabi

Geri